Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2012. jan. 7. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy, 16 éveseket szólítasz le, és még ők a furcsák?
2012. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert azoknál érzem, hogy van esélyem, de már ott sem nagyon.
2012. jan. 7. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Aha. Kéne a hamvas punci mi? Na mind1. Szerintem is hülye a korcsoportom nagy része. Mondjuk én nem szoktam nyomulni. Inkább olyan lehetek, mint a haverod, csak én nem megyek olyan helyekre.
2012. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azt hiszik, hogy húú de jó nök miközben egytől egyig az összes bulizós 16 éves egy kis ribanc ,


tudod mit csinálj? Ha bemész egy szórakozó helyre ne nézz rá egy csajra se. Kezdj el magadba táncolni és ne nézz rájuk. perceken belül ott eszi a fene őket rajtad.

2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még egy ok, hogy ne járjak bulizni. :D
2012. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magadnak köszönheted.

Talán ha olyan nőt keresnél, akinek nem káposztalé van a fejében, akkor talán lenne is esélyed. Ilyenektől mit vársz? Egyébként is, 16 évesre?

2012. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Siófok az egy teljesen külön eset. Rengeteget járok oda bulizni minden nyáron már régóta mert szerencsére van saját nyaralónk,és én azt tapasztalom, hogy a partyribanc csajok 90% bulizni megy oda és nem pasizni.A maradék 10% pedig megkúratni megy magát valami vastag pénztárcájú kigyúrt hapsival, hogy legyen nyárra élménybeszámoló. Aki ott akar lányokkal ismerkedni annak szigorúan NEM AJÁNLOTT siófok.
2012. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HOLVAN AZA SZÓRAKOZÓHELY?OTTA HELYEM!!
2012. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha már lett volna ez a kérdés.
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!