Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy szerelmes legyek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes legyek 1 olyan srácba akivel csak msn-en beszéltem?

Figyelt kérdés

nevezhet bárki naivnak de nem vagyok az.

voltam már szerelmes de fiút ennyire még nem szerettem.

15/L

most a korommal kapcsolatos megjegyzéseket ne!

ő 17

és ugyan ezt érzi!

őszintén mondtam neki hogy -szeretlek- és ő is ugyan ezt.

létezik ilyen?


2009. máj. 24. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem még csak fellángolás, én is ismerem az érzést.
2009. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

de lehet ien!!

én és a barátom is elötte 1 hónappal mielöt találkoztunk csak msn -eztünk és má akkor szerelmesek lettünk egymásba,és azóta isnaon imádjuk 1 mást

szal nyugi ez szerelem csak még nem olyan erős mintha élőbe találkoznál vele

sok sikert=)=)

2009. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ha ez még nem olyan erős akkor mi lesz élőbe,?:)

egyébként ha ez nem szerelem akkor mért vagyok teljesen más mint általába?

amikor vele beszélek egyszerűen görcsbe van a gyomrom.

volt már barátom de iránta se éreztem ezt mint a mostani srác iránt annak pont azért lett vége mert nem szerettem eléggé.

és most tényleg alig ismerem mégis mintha egész életembe ismertem volna.

nem vagyok az a romantikus típus ő mégis kihozta belőlem :)

amikor kimondtam mm írtam msn-en hogy szeretem szívből jött és így is gondoltam.

ezt még senki iránt nem éreztem .

1 gond van nyáron tudunk csak talizni mert elég messze lakunk és mégis pasit ennyire még nem szerettem:)

köszi:D

2:válaszolónak gratulálok:D

legyetek boldogok:)

bár szerintem azok vagytok aminek nagyon örülök:d

2009. máj. 24. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem , hogy pontosan tudom , hogy mire gondolsz...

Igen éreztem ilyet...csodás volt...nagyon rövid idő alatt megszerettem egy lányt , és azt mondta , hogy ő is szeret , sőt szerelmes belém...

1 hétig tartott..

Tudod mi lett a vége?

Hát ja...megbántottam valamivel , és rögtön megmondta a frankót: - nem szeretlek , és sosem szerettelek...

Ennyi...játszott velem...végig hazudott...és utána azt mondta , hogy legyünk barátok...

16/F

2009. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Úgyanúgy messze laktunk egymástól, és a végén távkapcsolat lett belőle ami = a semmivel! Viszont ha tényleg szeretitek egymást, akkor a távolság lenne a legkisebb gondotok. Azért drukkolok, h szép legyen a nyarad, mármint vele!!!
2009. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok...hozzátenném , hogy én is nagyon messze laktam tőle , és ezért mert velem játszani...

Szerintem légy óvatos...persze ha semmi gyanúsat nem tapasztalsz a dolog kapcsán akkor csináld...

Lehet , hogy lesz belőle valami...valami jobb , mint ami nálam volt....

2009. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:39 es és 13:44es vok...bazz mindig beleirnak :@ xD
2009. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem (:

Én tavaly márciusban összejöttem egy pasival, akit a neten ismertem meg. Nagyon rajongtam érte, azt hittem, hogy teljesen belé vagyok esve, rózsaszín köd, minden. Aztán júniusban végre találkoztunk, és csak akkor jöttem rá, hogy egyáltalán nem szerelem volt az, amit eddig iránta éreztem. Csak akkor lettem igazán szerelmes belé. És ez azóta is tart (:

2009. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó:gratulálok:

remélem még sokáig fog tartani.

szerintem komolyan mondta vebkamoztunk és láttam az arcán h komolyan gondolja.

köszi remélem összejön a nyári tali.

köszi mindenkinek.ja és ismerem a csajokat mivel én is az vagyok tudom hogy van aki képes erre mint amit veled tetth 1 hét után sose szerettelek stb. de én nem tudnék játszani senkivel!!

VELE MEG FŐLEG NEM!!

2009. máj. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!