Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire figyeljek, mire vigyázzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek, mire vigyázzak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a Facebook-on egy fiúval. Soha nem találkoztunk ezelőtt, nem is ismerem, közös ismerőseink sincsenek.

Találkozni akar velem, azt nem igazán tudom, hogy baráti találkozó vagy úgy gondolja, több is lehetne belőle. Nem kérdeztem rá, mert én nem akarok kapcsolatot senkivel, de szimpatikusnak találom a "beszélgetéseink" alapján, így belementem, hogy találkozzunk.

Lehet, hogy végül is nem kerül sor találkozásra, de ha igen, mire vigyázzak, hogy nehogy valamilyen bajba keveredjek?

Például szóljak több ismerősnek, hogy kivel, és hova megyek, meg ilyenek?

Vagy annyira rizikós így ismeretlenül találkozni, hogy inkább építsem le?

Ja, és nem vagyok tini.


Köszi előre is a válaszokat!


2012. jan. 9. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen találkozzatok.
2012. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem árt, ha szólsz ismerősöknek. Mindenképpen olyan helyen találkozzatok, amit te is ismersz és nem mondjuk a lakásán, hanem nyilvános helyen, cukrászda, mozi, pláza stb. És ha el akar hívni olyan helyre, ami számodra ismeretlen, ne menj bele.
2012. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig legyen nálad óvszer!
2012. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen. Esetleg egy ismerősöd figyelhetne a közelből. Ne menj vele nem nyilvános helyre. Amúgy csak dugni akar. Nem bántásként, de ez van....
2012. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szólj valakinek,hogy hova,és kivel mész. Csakis nyilvános helyen találkozzatok, és idegen helyre ne menj vele.
2012. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig legyen nálad az eszed! :)

Vagy ha úgy érzed, nincs meg, akkor mondd meg, hogy otthon hagytad és haza kell menjél érte. Randi vége.

2012. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó, vicces voltál. Nem lakunk egy városban, és elvileg ő jönne ide, tehát én vagyok hazai terepen. Ebből kiindulva, maximum én tudnám őt elcsalni, de nem áll szándékomban :) És dugni sem akarok.

Ja, és délután lenne a találkozó, tehát nem este, sötétben...Persze jobb mindig óvatosnak lenni.

2012. jan. 9. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit írt neked eddig azt se kell készpénznek venned...lehet hogy igazából egy városban laktok csak azt mondja, hogy ő neki idegen a terep pedig nem is... csak tartsd nyitva a szemed és ne higgy el mindent amit mond vki, néha gyanakodj :)
2012. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!