Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt a buszon?

Figyelt kérdés

18/F


Ma egy busszal mentem vele egy ideig és úgy vettem észre hogy nézeget és elkapja a tekintetét mikor én néztem őt.

Nem vagyok ronda nem ez itt a gond hanem hogy nagyon kevésre értékelem magamat és folyamatosan csak gondolkozok és nem bírom kikapcsolni az agyamat...

Sok lány szokott nézni meg mosolyogni és ismerősök mondták hogy elég jól nézek ki.

Nagyon csinos lány volt.Az az elegáns stílusú lány volt.(nem tudom mi a megfelelő szó rá)

Nem tudom hogy hogy szólítsam meg vagy hogy miről beszéljek vele.

Csak az járt a fejembe hogy"úgyse engem nézett, ronda vagy,stb..."

Még szemezni se mertem vele.Ahogy rám nézett én is reflexből elkaptam a fejem.


2012. jan. 9. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Te kérdező, mondd hogy 49!
2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szemezz vele, provokáld a szemezgetést:)
2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

aha, szóval az a lényeg hogy milyen jól nézel ki.

Figyelj, szerintem is nagyon jól nézel ki, meg azok szerint is akik utánam válaszolnak majd. Hátradőlhetsz.

2012. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ma nem voltak sokan a buszon ott állt majdnem mellettem és volt egy 2 székes szabad hely és ő belülre ült aztán rám nézett.Én meg voltam olyan hülye és mögé ültem két székkel.
2012. jan. 9. 16:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Például így:

"szia, te is ezen a buszon utazol?"

2012. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mennyire jól nézek ki.A kérdés tök más.
2012. jan. 9. 16:15
 7/16 pontazvagyok2 ***** válasza:
szia leülhetek melléd ! XD sztem ezzel kezd ha elküld a farncba és azt mondja hogy nem ülhetsz le nincs nála esélyed ilyen egyszerű xD
2012. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk első körben úgy tűnik bátorságot kellene merítened valamiből, mert ha nem mersz mellé ülni akkor ez nehéz ügy lesz.
2012. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Jó a segged kő kóla?
2012. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amúgy ez egy elég egyértelmű jel... belülre ül és rádnéz... hát hallod én biztos leülök mellé... és megkérdezem hogy hazafelé mész? suliba voltál? hova jársz? mindig ezzel a busszal jársz?..... stb
2012. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!