Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt a buszon?

Figyelt kérdés

18/F


Ma egy busszal mentem vele egy ideig és úgy vettem észre hogy nézeget és elkapja a tekintetét mikor én néztem őt.

Nem vagyok ronda nem ez itt a gond hanem hogy nagyon kevésre értékelem magamat és folyamatosan csak gondolkozok és nem bírom kikapcsolni az agyamat...

Sok lány szokott nézni meg mosolyogni és ismerősök mondták hogy elég jól nézek ki.

Nagyon csinos lány volt.Az az elegáns stílusú lány volt.(nem tudom mi a megfelelő szó rá)

Nem tudom hogy hogy szólítsam meg vagy hogy miről beszéljek vele.

Csak az járt a fejembe hogy"úgyse engem nézett, ronda vagy,stb..."

Még szemezni se mertem vele.Ahogy rám nézett én is reflexből elkaptam a fejem.


2012. jan. 9. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne legyél pancser wazze!
2012. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ilyenkor itthon egyszerűnek tűnik de mikor ott vagyok...Nem tudtam hogy mit csináljak.
2012. jan. 9. 16:18
 13/16 anonim ***** válasza:
akkor jegyezd meg hogy otthon hogy csinálnád és jusson eszedbe ott! Leírtam pár kérdést előbb, azokkal beszédbe lehet eklegyedni... mondjuk legjobb ha azzal kezdesz hogy "leülhetek?" Ha úgy válaszol hogy nekem8, nekem mindegy ,csinálsz amit akarsz.... szóval akkor nem is kell tovább kérdezni.
2012. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy születésed óta csak haldokolsz, 20-40-60-80 év múlva el is temetnek, ki kell használni ezt a kevés időt. Mi veszíteni valód van?
2012. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Jó napot kívánok, jegyellenőrzés" egy kedves mosoly kíséretében. Aztán elmondod neki hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni (igen, ilyen nyíltan, a lányoknak bejön ha egy srác van olyan bátor hogy kimondja a szándékait - persze ha azt mondja nem vagy az esete akkor tartsd ezt tiszteletben és ne legyél pióca). Megkérdezed hova megy, ha pl. iskolába akkor megkérdezed milyen szakra, stb. Beszéltetni kell őket (és persze figyelni arra amit mond), néha elereszteni egy-két poént és a végén elkérni a telószámát vagy az MSN-címét. Ha megadja az egyértelműen jó pont, ha nem hát akkor nem jössz be neki, ez van.
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 guilelessgirl17 ***** válasza:

Szerintem ne egyből törj a lényegre,mert nem minden lánynak jön ez be.Lehet hogy tolakodásnak fogja venni ha ennyit kérdezgetsz :/ de az már jó jel ha néz/bámul téged valószínű akar valamit :) legyél kicsit bátrabb és nyílt.Szerintem ne tanulj be egy ilyen szöveget kérdésekkel meg ilyenek, ott teljesen más a helyzet legyen spontán,de ne is túl laza az a nemtörődöm :/ az sohasem jó :/

majd alakul ... ő is fog érdeklődni utánad :) és még egy jó tanács és megfogadod vagy sem, ne első beszélgetésnél kérd el a telószámát : s az már bunkóság, előbb msn,vagy face. :)

2012. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!