Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha neten megismertek vkit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten megismertek vkit és még csak képen láttátok és amikor találkoztok mégse jön be olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Elkülditek rögtön vagy csak többet nem adtok esélyt neki?

Megmondjátok neki? Akkor már el van ...-va az egész nap?

Nemet írjatok feltétlenül! Köszi! :)


2012. jan. 10. 00:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Netes ismerőssel/haverral sose találkozok, szívtam már meg :D
2012. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%

Nemet


szivesen

2012. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hát némán hallgattok, mint akik még idegenek. Aztán fél óra múlva illedelmesen elköszönsz, hogy milyen jó volt találkozni és soha többé nem beszéltek.
2012. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki.az öszinteség még mindig a legjobb.ff
2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 szamóca.. ***** válasza:
ez a második legnagyobb ok amiért nem ismerkedem soha neten..
2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én se szoktam csak beszélgetni meg hülyülni idegenekkel , de van aki nagyon találkozni akar, mit mondjak neki? :S
2012. jan. 10. 00:12
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kerülne sokba a találka akkor miért ne.
2012. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az nem számít, mert am messze is lakunk egymástól de nekem csak ez okoz kicsit gondot hogy mivan ha nagyon nem tetszenék neki?

Mert nekem ő bejön, bár élőbe bármi lehet, de ettől nagyon tartok hogy ő mit gondolna. :$

Képet már láttunk egymásról.

2012. jan. 10. 00:16
 9/28 anonim ***** válasza:
de tetszel és nembaj ha messze vagy,találkozunk majd élőbe és meglátjuk mi alakul ki belöle....
2012. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Na én ezért nem szoktam várni a találkával. Ha már érdeklődünk, találkozzunk aznap, esetleg egy nappal később. Akkor még szinte idegenként nem cikki az mondani, hogy figyi, hagyjuk ezt a fenébe :D
2012. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!