Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi: étterem, Második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi: étterem, Második randi: séta + étterem -első csók Harmadik: mozi, Negyedik: club -első szex Megfelelő volt?

Figyelt kérdés

Első randin még nem akartam csókot sem, második, harmadikon volt, negyediken buli után felmentünk hozzá.

Lehetett volna már a 3. randini is szex? Lány vagyok és szűz voltam...

Jól csináltuk? Vagy ez nem befolyásol semmit?


2009. máj. 24. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
ahogy a nagykönyvben meg van írva. úgyhogy nyugi
2009. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól éreztétek mind a ketten magatokat, akkor nincs miről beszélni, jól csináltátok bár egy kicsit gyors volt, de mai felgyorsult világba érthető. Hát ha lehetett volna lett volna a 3. randin szerintem legalábbis...
2009. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon korai volt a szex, ahhoz képest hogy negyedik randi és szűz voltál... de ki tudja mennyi ideje ismertétek egymást előtte és hogy mennyi idős vagy...


Ha jól megvagytok akkor megfelelő volt :)

2009. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nincs arra semmilyen séma, vagy szabály, hogy egy párkapcsolatban mikor minek kell megtörténnie. ha te így érezted jónak, akkor így volt, ahogy történt. ne agyalj annyit.
2009. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
68%
Ha jól érezted magad,szereted a fiút,és nem bántad meg, akkor jól csináltad! :)
2009. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
a negyedik randira mar beleszerettel, hogy odaadtad magad neki szuzen? Nem tetovazik a szived.
2009. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem korai volt odaadni magad.
2009. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Miért? Mintatervnek szeretnél megfelelni vagy mi a fene? Ezt mindenki eldönti maga. Az erkölcsnek nincs abszolút mércéje, van aki kiakad, van akinek természetes. Kit érdekel?
2009. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

én is kicsit korainak tartottam a szexet, főleg hogy az első volt neked, van aki hónapokig jár valakivel mig megtörténik, vagy egy évig.

Persze nem kell hozzá nagykorúnak lenni, vagy összeköltözni meg eljegyezni egymást, nincs erre írott szabál,y, ha kívántátok egymást oké, de ilyenkor még nem mnodhatjátok azt h hű de szerelmesek vagytok, max fellángolás van :)

lényegében jobb hogy eltte randiztatok, meg beszélgettetek, és nem egyből egymásnak estetek, persze attól is függ mennyi időközönként történtek a randik, de ezzel nincs semmi gond, al ényeg, hogy szeressen, és többet akarjon tőled szexnél.

Hosszú tűvon a pasik többsége jobban szereti, ha egy lány nem adja magát könnyen. Tapasztalat szerzésnek mnidenképp jó volt.

2009. máj. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

jézusom ezt úgy felvázoltad mint egy haditervet XD

szerintem ezt csak ti tudjátok érezni, hogy jól csináltátok-e. egyetértek azokkal, aki azt írták, hogy erre nincs semmi szabály. ha úgy csináljátok, ahogy mindkettőtöknek jól esik, akkor nem lehet elrontani. ezt senki más nem tudhatja helyetted, hogy jól/gyorsan/lassan csináltátok-e. a saját példámat mondhatom el, én nem jártam túl sok fiúval életemben, csakis olyanokkal akikbe tényleg szerelmes voltam akkor, soha nem siettem el semmit túlzottan, csak ahogy pont jól esett. azt hittem hogy majd egy kapcsolatban fogom elveszíteni a szüzességem, olyan fiúval akivel már együtt vagyok legalább pár hete. nem is vesztettem el túl korán a szüzességem, 19 évesen, de olyan sráccal akivel aznap ismerkedtem meg. egy társaságba keveredtünk, beszélgettünk sokat, együtt voltunk, csók, petting, szeretkezés. a megismerkedéskor még gondolni sem tudtam volna rá hogy összejövünk mert úgyis ő más országban él, pár nap múlva itt sem lesz, egyéjszakás kalandba eszem ágában sem lett volna belemenni. valamiért mégis lefeküdtem vele, meglapő módon közben egyáltalán nem gondoltam arra mi lesz az után. hát biztos szerelem volt első látásra mert végül mégis összehoztuk hogy együtt élhessünk, még ha először elképzelhetetlennek is tűnt. ez 4 hónapja volt, azóta is együtt vagyunk. tehát korrában én sem így képzeltem el ahogy elveszítem a szüzességem, és mégis nagyon örülök hogy így történt. nem előre tervezetten de tökéletesen. és ha te magad nem bánod meg amit tettél/teszel, akkor mások véleménye sose érdekeljen.

2009. máj. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!