Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg? Ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg? Ötlet?

Figyelt kérdés

Na szóval. Holnap elvileg találkozom egy csajjal (már többször is voltunk így kettesben erre-arra). Ő írt tegnap, hogy jó-e nekem a holnap délután... mondtam, hogy igen, de még konkrét programot nem beszéltünk meg( azt mondta,hogy ma még lefixáljuk.) Most fenn van, és szerintem arra vár, hogy írjak neki, hogy akkor lesz-e holnap valami... (eddig így volt, ha én javasoltam talit, mindig ő írt egy nappal előtte, hogy akkor ugye megyünk.) Abban kéne segítség, hogy hogy írjam úgy, hogy érezze, én megyek szívesen, de ha nem, akkor sem esem kétségbe? (Ehhez kéne valami frappáns szöveg.)


Előre is köszi!


2012. jan. 11. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

"de ha nem, akkor sem esem kétségbe?"

Ezt a részt hagyd ki!

Írj rá,kérdezd meg,hogy akkor mi lesz holnap,aztán csak lelkesen,szervezzétek meg a talit!22/F

2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem, elvileg ez is lesz :D De tudjuk, a nőkön kiigazodni elég bonyolult... éppen ezért kérdeztem, hogyha esetleg erre a kerülne a sor, hogy ,,jajmégsem" akkor mit mondjak, amiből azt vágja le,hogy nem vágott földhöz a hír? Mert így sima oké sztem nem elég :P
2012. jan. 11. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:

mondjuk így: "Szia!

Holnap/[dátum] elmehetnénk mondjuk [program]!

Mit gondolsz, jó neked ez az időpont?"

2012. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

látom msotani üzi megfogod megírod h : sziaa akkor holnap hogy lessz jössz ugye találkozunk?*-* ha erre eza a válasz h igen akkor fuck yeahh este séte valahol

ha pedig nemjó neki akkor szomorufej és mond meg neki h: pedig nagyonjólett volna szal sajnálttasd magad az tut bejön :D

2012. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi frappáns szöveg. Ha nem jó neki a holnap - úgyis jó lesz - akkor megmondod, hogy majd máskor megszervezitek.
2012. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Srácok, nem kötözködni akarok, félre ne értsétek :D De itt nem azzal van a gond, hogy kérdezzem meg, hanem azzal, hogy hogy mondjam azt frappánsan, hogy ,,Oké, nemgáz" ha esetleg azt mondja, hogy mégsem jó?

Nem túl valószínű amúgy, de minden eshetőséget mérlegelni kell :P

2012. jan. 11. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy nem gáz?Ha ezt mondja,hogy jaj nem jó,akkor mond azt,hogy fúj,de gááz vagy..:)

Na írj már rá,mert lelép!

2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tettszik XDDDDDDD
2012. jan. 11. 18:11
 9/10 A kérdező kommentje:

Probléma letudva: elmentem itthonról, és mikor hazaértem, egyből írt :D


Köszi a válaszokat!

2012. jan. 11. 20:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt külön köszi mindenkinek, hogy csak normális válaszok jöttek! Megy is mindenkinek a zöld mancs! :)
2012. jan. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!