Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzóbb lennék a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbb lennék a lányok szemében, ha izmosabb lennék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség, nagyon ritkán van barátnöm. Én mindent megteszek hogy legyen, de nem nagyon sikerül (inkább egyáltalán nem).

Azt mondják a szépség nem minden. Az a baj, ma a legtöbb lánynál viszont ez az egyik legfontosabb tényezö. Rengeteg lányt ismerek, mindegyikkel jóbarátok vagyunk, sokat beszélünk, söt, van egy lány, akibe nagyon bele vagyok zúgva, nagyon jó a kapcsolatunk, de így sem sikerül.

Lehetséges, hogyha lenne testem is, akkor jobb esélyem lenne a lányoknál?

Egyébként 17 vagyok, és még nem is csókolóztam, ami eléggé zavar engem.

Ha esetleg förtelmes a helyesírásom, akkor bocsi, elég nehéz Androidon írni (még nem szoktam meg).


2012. jan. 11. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem a legfontosabb de azért egy izmosabb pasi vonzóbb és megindul a nyálkatermelődés ott lent!
2012. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél ipadot az android mellé és rajolj vele a hetes buszon. Egyből jönnek a luvnyák.
2012. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de igazából az csak a csomagolás. Nem minden azon múlik..
2012. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát figyelj én rendelkezem némi izom tömeggel de sosem azért gyúrtam mert a lányoknak akartam tetszeni. Akik ezért gyúrnak azok kis csicskák. Szóval te se tedd ha csak ezért vágsz bele. Amúgy meg az ön imádó ringyóknak tutiira bejön, ha "szét vagy gyúrva"

23/f

2012. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy izomkolosszus lenni, és nem a lányok miatt gyúrok. Azért gyúrok, mert egy nyomorék csontváz vagyok, még magamat sem tudom megvédeni, és ezen változtatni kell. Egyébként köszi a válaszokat! Zöld kéz for everyone!
2012. jan. 11. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem minden a külső DE ha nem ismernek akkor elsőnek a külsőd alapján fognak megítélni és igen egy jobb test sokkal több esélyt jelent ill. az ápoltság jó illat, kisugárzás normális öltözködés itt nem azt értem h márkás cucc hanem h normális nadrág pl egy fekete farmer és nem ilyen hipózott sz.arok
2012. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 11. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Minden lánynak a külső a legfontosabb (kivéve akinek a pénz), tehát egyértelműen segítene egy kis izom. Viszont ha a fejed ronda, v kicsi vagy, akkor lehet h az se segít.
2012. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 brigi15152 ***** válasza:
89%

":-/

Hát úgy látszik, magadnak sem felesz meg. Akkor miért nem vágtál már bele? A külső is számít, igaz. De ha meg vagy elégedve magaddal, akkor szinte látszik rajtad az önbizalom. Hidd el, ez rengeteget számít. Magadnak felelj meg, ne a lányoknak.(először)

2012. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!