Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez akkor most mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez akkor most mit jelent?

Figyelt kérdés

A szitu:


3 hónapja megismerkedtem egy 19 éves sráccal. Tök jól elvoltunk beszélgettünk, ismerkedtünk. Viszont egy baki volt a srác nagyon leakart velem feküdni de én még nem voltam/vagyok kész még arra(!), és nem is éreztem iránta semmi szerelmet vagy ahhoz hasonlót, ezért mondtam hogy ne legyen ennyire akaratos. Azt mondta oké. Egy héten egyszer találkoztunk és az utolsó találkozásunkkor megcsókolt. Este mikor haza értem nagyon boldog voltam ( mert a csók az tökéletes volt :D ) és mikor felmentem facebook-ra máris rám irt és tök aranyos volt. Egyszer csak hívott a barátnőm hogy rámozdult a srác akivel én smároltam. Én meg kitettem a szűrét természetesen. Ez volt 2 hónapja. Tegnap pedig véletlen találkoztunk. Mert nekem olyan órám volt amilyen neki is és a haverjai szóltak neki hogy ott vagyok a terembe. ( a haverjai az ajtó kinti részén álltak) Odament az ajtóhoz és mikor rám nézett én adtam a fapofát hogy ne tűnjek sértődöttnek vagy valami ilyesmi. A tanár rájuk szólt és becsukták az ajtót. Mikor folytatódott az óra a barátnőim visítottak hogy ott van Ő. ( termünk olyan hogy pont az udvarra néz és van egy üveg ajtó amin belehet látni). Én meg mikor odanéztem Ő rám nézett és úgy csinált mintha nem benézett volna az ajtón hanem mit tudom én valami mást csinálna és gyorsan lelépett. Ma pedig mentem egyik teremből a másikba és megláttam őt a folyosó végén. Ő is meglátott engem és rámosolygott.


És most nem értem hogy mi van! Szerintetek?

Köszönöm előre is a válaszokat!

16/L


2012. jan. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy kanos állat
2012. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lukra megy egyértelmű magamból indulok ki 18/F
2012. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, alázd ahogy tudod.
2012. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd
2012. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt vele is megbeszélted akkor, hogy rámozdult a barátnődre azért lett kirakva? mert ha ő nem tudja miért lett kirúgva akkor lehet hogy akár a barátnőd is hazudhatott arról hogy a csávó rámozdult és csak azt akarta hogy kirakd a pasit...de én lehet csak én vagyok olyan aki arra gyanakszik hogy srác még máig sem tudja miért lett dobva mert mondjuk a barátnőd neki is mást mondott...
2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen igen, elmondtam a srácnak! És nem is tagadta... :/
2012. jan. 12. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán azt hiszi, hogy két jónap alatt el felejtetted.. nem tom :)
2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*hónap nem pedig jónap xD
2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!