Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol kapható fermonos parfüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kapható fermonos parfüm?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem valószínű hogy ezek működnek,de ha más nem placeboozom magam?
2012. jan. 13. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:

aztán mi szükséged lenne neked egy másik ember izzadságának a szagára?

mert az.

ha nagyon bele akarsz merülni és van rá lóvéd,akkor elmész egy parfümőrhöz,eltölt veled egy kis időt,megszaglász,közlöd vele,hogy csábításhoz szeretnél illatot és egy hozzád és a szagodhoz illőt,fog ajánlani.

ha meg full gazdag vagy,akkor kevertethetsz is egyéni teljesen hozzád illő illatot,de az kb 10milla.

2012. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
www.termeszetesmellnoveles.blogspot.com-on van hirdetésem, azon keresztül rendelhetsz ha akarsz. Köszike!... :D
2012. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia. Pár kérdéssel lejjebb is van egy feromon kérdés: Használ a feromon tartalmú parfüm? címmel, oda írtam amit én ajánlok, és az tényleg használ. Lehet kapni rossmannba is 3-4-5ezerért, de azzal semmire nem mész :D Max a tudatot kapod érte hogy hú, feromonos. Olvasd el ott amiket írtam. Vaterán van most 1 db abból a parfümből.
2012. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na hát ezért nem vettek észre eddig a fickók :D:D:D! Életemben nem vettem még feromonos parfümöt. Örülök, hogy van ilyen, enélkül már kihalt volna az emberiség. :)
2012. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:)

Sajnos vannak akiknek kell ez a fajta segítség. Én is ilyen vagyok, évek óta ezen rágódtam hogy kéne valami, ami segítene, adna önbizalmat, kicsit lehessek a középpontban alfahím szerepben.... Aztán ajánlották ezt, én akkor még 16-ért vettem, hát baromira nem szívesen adtam ki annyi pénzt, de gondoltam egy próbát megér, máshogy úgyse lesz semmi. És bejött :D De még mennyire, de most ez nem lényeg, tény hogy máig hálát adok ismerősömnek aki ajánlotta. Utána hamar meg is szűnt a cucc forgalmazása mert túl jónak bizonyult, és inkább felvizezték ahogy a többit, ami úgy már sz.rt sem ér...

2012. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocs, rosszat írtam, ez a kérdés az ahova írtam, és ott a link is a termékről.

Van valamilyen tapasztalatotok a feromon parfümökről? ez a címe.

2012. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

és itt a cucc:

[link]

2012. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja tök jó Veszprém megye, helyszíni átvétel.+Még megkockáztatható hogy a tiéd és azért nyomod itt:D
2012. jan. 14. 00:49
 9/9 anonim ***** válasza:

most nem azért de ha olvasol egy kicsit, akkor meglátod ezt: "Postaköltség: 400Ft."

Amúgy meg nekem van sajátom ami még félig van és eszem ágában sincs eladni :D

Amúgy hallod én neked akartam segíteni, szerinted érdekel hogy megveszed-e vagy hogy ki veszi meg? :DDD Egyéni döntésed, sz@rt felesleges venned..

2012. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!