Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék érettebb hölgyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék érettebb hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és nagyon szeretnék nálam idősebb hölggyel járni, aki tapasztaltabb értelmesebb, mint én. 20-22 év körüliekre gondolok itt elsősorban. Ne kérdezzétek miért, én sem tudom egyszerűen belegondolok, hogy milyen jó lenne idősebb lánnyal járni és mindig annyira elmondhatatlanul "hiányérzés" tölt el... :( Olyan hölgyet keresek aki nem facebook mániás, nem pénzéhes ahogy a többi lány. Nem megy állandóan discoba, hanem egy komoly kiegyensúlyozott lány. Na ilyenekkel, hol tudnék ismerkedni? Bárokon, kávézókon gondolkodtam eddig, de ötlettelen vagyok.. Nagyon megköszönném a normális, kielégítő segítségemre váló válaszokat, mert már úgyérzem nagyon kéne nekem valaki.. :( köszönöm.
2012. jan. 15. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
öregek otthona ök már túl is értek :D
2012. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj, nem vagyok poénos kedvemben. :(
2012. jan. 15. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

te korodban is lehet valaki érett...

Shevy....no comment:D:D::D:D

2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
társkereső oldalon esetleg?
2012. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem jött be.. :/ Élőben szeretnék.
2012. jan. 15. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
a facebook pedig tele van magányos érett nőkkel :D
2012. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:32

krematórium?

ott még előre tálalva is vannak :D

2012. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 trollzor ***** válasza:
0%
Próbálkozz temetőben, vagy egy kriptában.
2012. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a 20-22 évesek többsége ugyanúgy csitri mint a 17 évesek. Külsőre se nagyon lehet megkülönböztetni egy 17 évest egy 20 évestől.

Ugyanúgy kell ismerkedni velük is mint egy pár évvel fiatalabbal :D

2012. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a 20-22 éves még nem éppen érett :) én a 40 felettieket nevezem érettnek. a 20-22 es korosztályt még tapasztaltnak sem mondanám, persze tisztelet a kivételnek!!!!

ha tapasztalt csajt akarsz akk kösd fel a gatyád haver mert ott teljesíteni is kell azért h te is jót kapj. Nekem összejött :P :))) és annyira nem jó mint várod. kezdj a korodbeliekkel ;) hidd el tudom mit beszélek. 21/F

2012. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!