Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék érettebb hölgyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék érettebb hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és nagyon szeretnék nálam idősebb hölggyel járni, aki tapasztaltabb értelmesebb, mint én. 20-22 év körüliekre gondolok itt elsősorban. Ne kérdezzétek miért, én sem tudom egyszerűen belegondolok, hogy milyen jó lenne idősebb lánnyal járni és mindig annyira elmondhatatlanul "hiányérzés" tölt el... :( Olyan hölgyet keresek aki nem facebook mániás, nem pénzéhes ahogy a többi lány. Nem megy állandóan discoba, hanem egy komoly kiegyensúlyozott lány. Na ilyenekkel, hol tudnék ismerkedni? Bárokon, kávézókon gondolkodtam eddig, de ötlettelen vagyok.. Nagyon megköszönném a normális, kielégítő segítségemre váló válaszokat, mert már úgyérzem nagyon kéne nekem valaki.. :( köszönöm.
2012. jan. 15. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

te 17 évesen inkább ne akarj érettebb hölgyekkel ismerkedni szerintem.

egy 30-35 éves az aki érett, de azt meg te nem tudod úgy megd.gni hogy neki is jó legyen, mert nincs, és nem is lehet akkora tapasztalatod mint egy 30-40 éves férfinak.


egy 17 éves srác 22 évessel se nagyon fog összejönni, mert az meg már "ciki" a lánynak hogy ilyen fiatal barátja legyen. 1-2 év még belefér, de ilyen fiatalon inkább a srác legyen idősebb

2012. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!