Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este életem első randija....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este életem első randija. Miről meséljek a csajnak, ha nincs miről?

Figyelt kérdés
Finoman fogalmazva történésektől mentes, unalmas, magányos életet éltem ezidáig. Emiatt nincs mit mesélnem egy lánynak. De mégis el szeretném kerülni a kínos pillanatokat, nem szeretném ha neznénk egymást bambán és mindkettőnk arra várna, hogy álljon már fel a másik és köszönjön el. Ilyen körülmények között megengedett a csajozás? Mégis mit mondjak...nem szeretnék ott filozófálni vagy verseket mondani, mert szerintem az tök gáz volna. Meg amúgy is van egy olyan elképzelésem, hogy ahhoz, hogy csajod lehessen izgalmas, eseményekben gazdag életed kell legyen.
2012. jan. 17. 09:20
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
"Randevú előtt bedobni egy kis piát, mert az oldja a feszültséget". - Szerintem ez elég bunkó dolog. Ilyesmit tanácsolni is. Ugyanezen logika mentén gondolkodva: minden randi ill. minden kritikus helyzetre a megoldás pia. Ha együtt beültök valahova és mindketten megisztok valamit az szerintem teljesen oké. Én nem örülnék ha egy csaj félrészegen jönne randizni és én sem vagyok ilyen tapló, hogy ezt megtegyem. Ha be akarok rúgni, berúgok. Ha ismerkedem valakivel de le akarom küzdeni a gátlásaim, hát igyekszem jobb megoldást találni.
2012. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nehogy töményezz vagy igyál előtte!!! Úristen, ha megérezném első randin a srácon, és nem lenne ésszerű magyarázat rá, azért az elég fura lenne.


Kérdezz tőle, és ha mesél, biztos neked is eszedbe jut róla akár valami régi történet, akár gyerekkorodból vagy ilyesmi. Mesélhetsz a családodról is valamennyit (ne az első feleségről és a hat gyerekről, hanem pl. szüleidről és testvéredről), vagy bármi. Mesélhetsz filmekről, könyvről, amit olvastál, vagy valami eseményről, amin részt vettél.

Esetleg nézz ki előre valami programot, nem tudom, milyen érdeklődési körötök van, de kiállítás pl. azért hasznos, mert ott mindjárt van miről beszélgetni is.

2012. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat...hát szerintem valamit csak begyúrok. Mit szóltok kiséreljem meg elvinni szobára?
2012. jan. 17. 13:41
 14/28 anonim ***** válasza:
ha engem egy srác már első randin szobára akarna vinni, akkor valszeg az lenne az utolsó találkánk.
2012. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát ha r.ibancra hajtasz, akkor a pia meg a szoba is mehet, de ha normális lány, akkor talán próbálj meg normálisan viselkedni.
2012. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem nem kell eseményekben gazdag életednek lennie ahhoz, hogy barátnőd legyen! egyébként hány éves vagy?


ha neked nincs miről mesélned, akkor kérdezgesd őt mindenféléről, és hallgasd végig, akkor is, ha unod, amit mond! :P

pl.:

hol voltatok nyaralni?

milyenek a barátnőid?


stb.


biztos kitalálsz majd valamit! ;-)

és ne izgulj! :)


23/L

2012. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
24 vagyok, de amúgy ebben a percben mondta vissza...irt egy SMS-t hogy rosszul van és inkább ma nem találkozna:) hááát igen...nekem valahogy mindig igy sülnek el a csajozási kisérleteim :D
2012. jan. 17. 16:17
 18/28 anonim válasza:
Nem nagyon csodálom, ha 24évesen van az első randid és piálni akarsz előtte és már azon jár a fejed hogy aznap meghúzd.
2012. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Félénkebb tipus vagyok nahh. legalabb megpróbálok változtatni a helyzeten.
2012. jan. 17. 16:56
 20/28 anonim ***** válasza:

küldj magadról egy képet privibe. merre felé laksz?

21/L

2012. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!