Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este életem első randija....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este életem első randija. Miről meséljek a csajnak, ha nincs miről?

Figyelt kérdés
Finoman fogalmazva történésektől mentes, unalmas, magányos életet éltem ezidáig. Emiatt nincs mit mesélnem egy lánynak. De mégis el szeretném kerülni a kínos pillanatokat, nem szeretném ha neznénk egymást bambán és mindkettőnk arra várna, hogy álljon már fel a másik és köszönjön el. Ilyen körülmények között megengedett a csajozás? Mégis mit mondjak...nem szeretnék ott filozófálni vagy verseket mondani, mert szerintem az tök gáz volna. Meg amúgy is van egy olyan elképzelésem, hogy ahhoz, hogy csajod lehessen izgalmas, eseményekben gazdag életed kell legyen.
2012. jan. 17. 09:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

24 éves vagy?!

első randi?!

hogyhogy nem voltál randizni fiatalabb korodban? (mielőtt félreértenéd: nem csúfolni akarlak, csak tényleg kíváncsi vagyok)

egyébként fel a fejjel, mert lehet, hogy a csaj tényleg rosszul volt, nem kell rögtön magadban keresni a bajt.

én azt hittem, hogy 14-16 év körüli fiú vagy. :)

2012. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
én vagyok az a 23 éves lány! nekem is küldhetsz képet!
2012. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
persze ha akarsz...
2012. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem Pesti vagyok sajnos, és nem is a környékről. Képet meg nem szivesen küldök mert ugyis azt fogom hallani hogy aranyos vagyok...ezt meg már hallottam 1000 szer...sztem nem öszinte vélemények, kimélni akarnak. Csakhogy ez nem segit rajtam. A tények magugért beszélnek, folyton visszautasítanak :)
2012. jan. 17. 17:46
 25/28 anonim ***** válasza:

honnan tudtad, hogy én (mi) Pestiek vagyunk?


egyébként mi nem ismerjük egymást, és nekem van is barátom, szóval nyugodtan küldhetsz képet, akkor elmondom a teljesen őszinte véleményemet rólad.

mindegy, úgysem ismerjük egymást, szóval miért ne lehetnék őszinte veled?!

meg van barátom, tehát nem is pasizni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy nézhetsz ki, hogy rájöjjek miért nem sikerült barátnőt szerezned.


de persze nem erőltetem rád, hogy tölts fel magadról képet, és csak segíteni akarok. :)


egyébként szerintem ne add fel a csajok körében! csak próbálj a hozzáállásodon változtatni!:)

sok sikert! :)

2012. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#21 vagyok

én viszont azért kértem a képedet, hogy megnézzelek magamnak, megígérem, ha nem tetszel, nem mondom, hogy aranyos vagy, de ha mégis tetszel nekem, akkor viszont elvesztesz egy lehetőséget.

2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tetszik hogy nem azon siránkozol hogy 24 évesen szüz vagy és még nemvolt csajod és hogy menjél e prostihoz!

jó uton jársz, legalább cselekszel. némi felfogásváltásra még szükséged lesz :) de már majdnem!


Ami fontos ne készülj ugy a randira hogy hujaj most milesz, csak menj el lazán, szard le mifog történni, találj ki valami kezdeti programot, egy kör sétát a városligetben vagy valami. fél órásra tervezd kb. azalatt kiderül hogy tudtok e beszélgetni. ha nem elköszöntök ennyi, nemérdemes erőltetni. ha igen, akkor mehet tovább, és improvizálsz. az majd jön magától. ha jönnie kell majd jön. erőltetni kár és fölösleges!


na sok sikert!


22/f

2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
majd szólj, hogy töltöd-e a képet vagy sem, oké?
2012. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!