Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hogyan lehet ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogyan lehet ismerkedni, miről lehet beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Pl.: HotDog chaten ,,Szia! Mizu?" ez unalmas? Mivel lehet nyitni egy beszélgetést? Ha már elkaptam a lányt egy beszélgetésre, mivel lehet vagy érdemes folytatni a beszélgetést? Aki esetleg szokott netem ismerkedni, főleg vmilyen chaten, hogyan, miről szokott beszélgetni? Ötletek?
2012. jan. 17. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
A hüvelygombáról!
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
disznóvágásról.
2012. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd őket a Higgs-bozonról.
2012. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne már, ez nekem fontos! Nem jutok a csajokkal egyrőĺ a kettőre! Ne trollkodjatok már!
2012. jan. 17. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És azon még nem gondolkodtál, hogy talán azért nem, mert a neten lógsz?
2012. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, élőben én nem tudok ismerkedni, csak neten és aki HotDogon fent van, ismerkedni akar, csak nem tudom hogyan kell!!!!
2012. jan. 17. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát...A szia! Mizu-t hanyagold, mert az ilyen chat oldalakon egy lányra jut kb. 20 fiú és abból a 20-ból több mint 15 tuti így kezdi szóval baromi unalmas:D

Talán kérdezd meg, hogy mi járatban van itt, vagy olvasd el az adatlapjára mit írt ki, és ha olyat akkor kérdezz arról. Szabadidejébe miket szeret csinálni, ha felsorol pár dolgot konkrétan kérdezz rá, mit, mikor, hogy...De a kérdéseket se úgy tedd fel, hogy igen, nemmel lehessen válaszolni rá, hanem csak kifejtendő választ tudjon adni rá. Az elején valahogy megnyugtathatod, hogy nem vagy olyan idióta chatsexes mint a többség aki ír neki, ezt is viccesen de érthetően fogalmazd meg.

Ja és ne rövidíts, ne használj netes szlenget, normálisan írj, ne rakj minden mondat végére XD hangulat jeleket, nagybetűvel kezd a mondatot, ponttal, kérdőjellel, esetleg felkiáltó jellel fejezd be...stb. Nem nagy dolog, de azt elárulja rólad az elején,hogy nem vagy tanulatlan hülye gyerek. Chaten nem nehéz jobbnak lenni a többinél mert idiótákkal van tele, sokkal nehezebb olyat találni aki vissza is ír, mert tényleg 20-an írnak egyszerre egy lánynak, és csak két keze van...

Amúgy meg ne feltétlen kapcsolatot és találkozást akarj velük, hanem az elején csak beszélgetést.

Ja és a legfontosabb! Ne a net legyen az első számú hely ahol ismerkedsz lányokkal. Élőbe is próbálkozz lányokat leszólítani, ismerkedni. Hidd el ha élőbe ismerkedsz, és kezdeményezel egy lánynál az ezerszer többet ér mint akármelyik interneten megismert lány, még akkor is ha élőbe 1-2 van, neten meg 50 akivel megismerkedtél.

2012. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi! :)
2012. jan. 17. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ja és a legfontosabb! Ne a net legyen az első számú hely ahol ismerkedsz lányokkal. Élőbe is próbálkozz lányokat leszólítani, ismerkedni. Hidd el ha élőbe ismerkedsz, és kezdeményezel egy lánynál az ezerszer többet ér mint akármelyik interneten megismert lány, még akkor is ha élőbe 1-2 van, neten meg 50 akivel megismerkedtél."


Na igen, persze, hogy élőben jobb lenne, csak ott se lehet nyomulni, főleg, ha a csaj kicsit szégyelősebb természetű, de még a bevállalós csajoknál se mindig nyerő a nyomulás. Meg kell várni, hogy szépen lassan alakuljon a dolog, amihez az kell, hogy rendszeresen összefuss, találkozz vele. Ha ez nem történik meg, akkor élőben nem igazán van esély. Szóval én is a chat-en próbálkozok. Csak én a chat.hu-n, meg a gyaloglo chat-en. Ott vannak közös szobák, ahol van jó pár ember és együtt elcsevegünk. Ha már privát kettesben kéne ott nálam is szokott akadozni a dolog. :] A csajok sose kérdeznek, mindig várják, hogy te tedd fel a kérdést, és legtöbbször csak 1-2 szóban válaszolgatnak csak. :S Ez is azt bizonyítja, hogy egyszerre többel is csevegnek...Szóval nehéz olyan témát találni, ahol bővebben kifejtik a véleményüket. Néha adódik a téma magától, tehát pl. a közös témát folytatjuk privátban, vagy találok valami érdekeset az adatlapján és arról. De van amikor én is elakadok, és nem tudom hogyan folytassuk. Szóval nálam is ilyen hullámzó, van akinél 5 perc után beállt a csönd, van akivel órákig eltudtam csevegni. :)

2012. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!