Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő olyankor, ha mondjuk megtetszik egy lány a buszmegállóban vagy buszon?

Figyelt kérdés
Leszólítani gondolom nem lehet, de eléggé zavar, hogy a hormonjaimon meg az ismerkedési vágyamon nem tudok urrá lenni. Ismerkedős helyekre nem tudok járni, mert nagyon egy barátom/haverom sincsen. Mit tegyek, hogy ez a buszmegállós izé elmúljon?
2012. jan. 17. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Odamész, köszönsz, felméred érdekled-e, aztán ha igen, szóba elegyedtek.
2012. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont, nagyon jól összefoglalta. Nem érdemes egyből leszólítanod, nézd meg, hogy érdekled-e őt és akkor szóba lehet elegyedni vele. Én szedtem már fel csajt buszon, vonaton. A lányoknak bejön az ismerkedésnek ez a formája, ha jól csinálod.
2012. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta, h nem lehet leszólítani? Ha jól nézel ki, vagy jó a dumád, bárhol és bármilyen helyzetben nyerő lehetsz!
2012. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szemezz vele először, pillants rá néhányszor (de ne bámuld), és ha visszanéz, mosolyogj! Ha pedig van alkalmad rá, akkor nyugodtan leszólíthatod, és beszélgethetsz vele, persze ne hívd egyből randira. Ha esetleg jön a busz, és fel kell szállnod, vagy valami miatt el kell válnotok, és már beszélgettetek egy pár percet, akkor kérd el a számát.


Persze nem mindig lesz alkalmad minden lánnyal beszélgetni, de akkor se csüggedj, majd legközelebb :)

2012. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Simán leszólíthatod, nem fog elhajtani, ha jól nézel ki.
2012. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni néha őket, de ha véletlenül visszanéz 1-1 lány, akkor automat elrántom a fejem, próbáltam már ezen változtatni. Nem nagyon észleltem még, hogy legalább 1nek tetszettem vna
2012. jan. 17. 14:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy "jól nézz ki"! Légy kedves, és mosolyogj rá, és nyugodtan szólítsd meg!
2012. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem először szerezz barátokat, mert ha össze is jössz egy lánnyal, akkor el fogod azzal üldözni, hogy mindig rá akaszkodsz, és nem hagysz neki szabad teret.
2012. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14:36-ost cáfolnám, mert ha nem nézel ki jól, akkor a legtöbb lány azonnal elhajt, a többi pedig elkönyveli magában, h max barát lehetsz.
2012. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Állítólag Micehael Douglas ezzel a dumával csípte fel Catherine Z.Jones-t, szóval próbáld ki. "Szia! Szeretném, ha te lennél a gyerekeim anyja." Ha neki működött, neked miért ne?
2012. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!