Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztálytársnőm megkért h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársnőm megkért h segítsek neki a matekleckében? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

csak látásból ismerjük egymást,meg csak köszönőviszonyban vagyunk, meg vannak egy csomóan akik jobbak nálam matekból csak most írtam egy 5öst de semmi több,de ő megkért h vegyem át vele,valahol 2sben,merthogy úgy jobban ráragad. mit akarhat? talán bejövök neki? vagy csak a mateklecke érdekli ennyire?

f17


2012. jan. 17. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"csak látásból ismerjük egymást"

Legalább nem vagyok egyedül, aki nem tudja megjegyezni az osztálytársai nevét:DD

2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre vigyél óvszert. :D
2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elmész... azt kiderül!


De 1000 Ft-ért megnézem a kristálygömbömben és ajándékba a születendő becsúszott gyermeketek nevét is elmondom!

2012. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy matekból béna a csaj. Fogadd el a segítségkérést, aztán a többi úgy is alakul magától.
2012. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ott se tanulás lesz :P
2012. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:D :D köszi. de most komolyan? mit akarhat? csak hogy hogy kezeljem a dolgot? szerintetek ez már randi?
2012. jan. 17. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Én megderiválnám a helyedben :D
2012. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem randi. Randi az, amikor te odamész hozzá és elhívod valahova. Nem matekházit csinálni, hanem valami szabadidős tevékenységet űzni. Pl. mozi, étterem, korizás.
2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én se vagyok jó matekból, de mostanában van pár jó jegyem. múltkor engem is megkért osztálytársnőm, hogy magyarázzam el neki a témakört, mert nem igazán érti. és végül úgy beszéltük meg, hogy elmegyek hozzájuk, mert a szülei nem lesznek otthon, és nyugodtan tudunk matekozni. éééééés mi lett belőle? matekozás! kemény másfél óráig csak matekoztunk, és én már nagyon untam. átvettük a témakört és hazamentem.

nem kell ennyire felfújni a dolgot.. nem minden csaj akar ilyen alibivel f@szra bukni..

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
há jó.de majd ott miből fogom látni,ha már együtt vagyunk,h tényleg csak matekozni akart? ilyenkor milyen jeleket küldenek a lányok?
2012. jan. 17. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!