Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem lehetünk együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik nekem, de az a gond, hogy ezzel nem vagyok egyedül. A fiúk fele utána lohol egész nap, és ő ezt élvezi is. Ha viszont megkérdezném, hogy nem e jönne el velem randira, neki ez tök átlagos lenne és tudom, hogy elutasítana. Minden fiúval ezt csinálja. Nem mellesleg egy ribanc, a személyisége pedig elég fura, olyan flegmán kedves, és néha szemét is. Viszont meglepő, de nem egy hisztis liba, inkább az a verekedős típus. Szóval a lényeg. Mit tegyek? Tudom, hogy nem helyes, hogy beleszerettem, és nem is akarom szeretni, de nem tudom kiverni a fejemből. Tippek?
2012. jan. 17. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen lányoknál a módszer az, hogy megismerkedsz velük és úgy teszel mintha kiábrándultál volna belőlük, csalódtál volna bennük és ezután flegmán és néhol visszautasítóan viselkedsz vele. Figyeld meg ezek után kaparni fog
2012. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy Chuck Norris!
2012. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta ismerd meg majd ne foglalkozz vele, az kell neki akit nem kaphat meg
2012. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Forbidden love with a bitch....Sooo romantic.xD
2012. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ribancokkal ne foglalkozz!
2012. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!