Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan, aki irodában dolgozik, olyanban, ahol sok ember megfordul?

Figyelt kérdés
Első sorban mondjuk ilyen munkaközvetítő cégekre gondolok, és az lenne a kérdésem, hogy tetszett-e így már meg nektek valaki, aki munka keresés közben járt ott? Mit szólnátok, ha esetleg egy személy randira hívna titeket, látnátok rá esélyt?
2012. jan. 18. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ha bejön a pasi, és cukin csinálja, akkor simán.. :)
2012. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) De jó, hogy ezt mondod, nekem ilyen helyen tetszett meg egy gyönyörű lány, akibe nagyon bele vagyok zúgva, ( az IGAZI-nak érzem őt ) szerintem tetszettem neki, legalábbis a jelekből ezt gondolom. Csak már régen történt, nemtudom, hogy hogy venné ki magát, ha megtalálnám és elmondanám neki, mert lehet, hogy ő nem is emlékszik rám. :(
2012. jan. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!