Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz jel, ha 4 napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jel, ha 4 napja nem jelentkezik egy látszólag jól sikerült randi után?

Figyelt kérdés

Azért furcsa, mert a talin (első randi) lelkesnek tűnt, a végén megölelt, meg is fogta a kezem. De azóta eltelt négy nap, és nem keresett.


Talán arra vár, hogy én tegyem? L, 24


2012. jan. 18. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, 4 nap már kicsit sok.. hívd fel te! sok sikert :)
2012. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Ám én nem fogom elsőként keresni, arra várhat.

Ha ezen elbukik az ismerkedés, akkor elbukik, majd találok mást akkor.


De nőként nem fogom átvenni a férfi szerepet az ismerkedésnek ebben a szakaszában. Ha jól érezte velem magát, ha szeretne még velem találkozni, akkor lépjen ő. Ha nem fog, akkor persze így jártam:).

2012. jan. 18. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem,ha ennyi érdeklődést nem mutatakkor boldog sem leszel vele lépj tovább..
2012. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit sok, bár ez nem azt jelenti, hogy nem is fog keresni, csak nyilván gondolkodnia kell, hogy akarja-e folytatni... vagy csak félénk, és nem tudja, hogy neked mennyire kell. De igazad van, akkor is az ő dolga lenne, hogy keressen!

Mert lehet, hogy arra vár, hogy te keresd, de ha annyira nagyon érdekled, akkor úgyis hívni fog majd...

2012. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi. 26 éves férfi az szerintem ennyire ne legyen félénk.


Ha pedig gondolkodnia kell, akarja-e folytatni: az sem jelent semmi jót, akkor inkább ne is keressen. Első randi után nem azt kell eldöntenie, feleségül akar venni, még csak azt sem, hogy járni akar-e velem. Csak annyit, hogy akar-e második talit is. Ezt pedig azért már az első találkozó végén is érzik az emberek.

2012. jan. 18. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát velem már volt ilyen, hogy egymásra vártunk hogy hívja a másikat és mikor egyikünk lépett jött a- Végre írtál vártam, mikor írsz már... De szerintem ez a fiú "dolga". Lehet csak kikerültétek egymást, de az is hogy ebből nem lesz semmi :/
2012. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nekem tetszenél én már másnap hívtalak volna úra randira..:D
2012. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem ejt kétségbe, ha semmi sem lesz belőle, mert szerencsére mostanság elég könnyen megy az ismerkedés.


Általában azt tapasztaltam eddig, hogy akit érdeklek úgy igazából, az vagy már az első randi végén egyezteti a következő talit velem, vagy rögtön utána, de minimum másnap keres.

2012. jan. 18. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges felhívni, ha keresni akar, akkor keresni is fog.
2012. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TB28 ***** válasza:

4 nap után már nem hiszem, hogy hívna. Meg nem is neked kéne hívnod. Nehogy már a nő vigye a puskát. :) Első randi után én is hívtam a lányt másnap, hogy találkozzunk ha ráér mert látni szeretném. Nagy hülyeség ez a 3 nap türelmi idő a telefonálásig amiket olvasni egy pár helyen meg a filmekben.

Ha nem hívott, ne hívd föl. Nem érdemes.

2012. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!