Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvolt az első randi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első randi, de hogyan tovább? Azóta nem jelentkezik.

Figyelt kérdés
Nagyon jól éreztük magunkat mindketten, mondta is hogy szeretne újra találkozni, másnap felhívott, de azóta nem jelentkezik :-((
2009. júl. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány? Ha lány vagy akk próbáld te hivni. Én 21 f vagyok és örülnék ha a lány is kezdeményezne és nem mindig csak a pasik, ha tetszik akk megér egy próbát
2009. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én lány, 28 éves ő is 28. Pénteken volt a randi, szombat délelőtt felhívott, azóta semmi, pedig küldtem már neki 2 sms-t is :-((
2009. júl. 21. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor rájött, hogy nem vagy neki szimpatikus, ennyi.
2009. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1000 oka lehet ennek, nem kell kétségbe esni.

Lehet, hogy éppen ebben a percben hív, amikor írok.

Az is lehet, hogy nem hív soha többé.

De minek ezen agyalni, aggódni?

Ha elutasít, az sem a személyednek, vagy valamilyen negatív tulajdonságodnak szól. Az is lehet, benne van valami hiba. Vagy nincs semmi hiba, csak egyszerűen meggondolta magát. Erről sem Te tehetsz. Az élet ilyen és kész. El lehet fogadni vagy lehet harcolni ellene. (Olyan még nem volt, aki nyert volna egy ilyen harcban.) ;)

2009. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!