Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a kutyasétáltató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kutyasétáltatós csajozás módszerről?

Figyelt kérdés
pl megyek az utcán/parkban az aranyos cuki kis kiskutyámmal és jönnek a csajok és egyből szimpi leszek náluk vagy mi?
2012. jan. 20. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaja:D de főleg,ha a csajnak is van kutyája,akkor össze lehet a kutyákat ereszteni és könnyebben kialakul a beszélgetés:)
2012. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pláne ha a két összeeresztett kutya szét gyilkolja egymást, mert nem szimpik a másiknak. Első, azért ez nem megy ilyen egyszerűen... :)


Hát... én 21 éves vagyok és imádom a kutyákat, nekem is van kettő, viszont nálam a kutya az legalább térdnél kezdődik, tehát én azokért élek halok, meg egy két kisebb testűért is, de a yorkik, csivavák és egyéb kis "vackok" nagyon nem hatnak meg, sőt... olyan tömegkutyák, hogy nálam már már beletartozik az utcaképbe. :)

Ellenben egy közepes, vagy nagy testű, vigyorgós, barátságos mamlasz engem is mosolyra tud gerjeszteni és szívesen odamegyek megismerkedni vele. Aztán talán észreveszem a gazdáját is! :D

2012. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az én kutyim sem egy nagy darab, de a csivava szerű "kutyákat" ki nem állhatom. ő egy jagdterrier:


[link]

2012. jan. 20. 13:12
 4/10 A kérdező kommentje:
és kb a lábszáram feléig ér, de nagyon virgonc, hatalmas mozgásigényű kis dög.:)
2012. jan. 20. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szólnál, ha szembe jönnék veled egy ekkora kuvasszal: [link]

szerintem ott kapnál frászt, amikor pacsit akarna adni a kutyádnak :D

2012. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a méret a lényeg! ;)
2012. jan. 20. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beválhat, engem is meg lehet puhítani egy kutyussal, meg mindenkit aki szereti az állatokat 19l
2012. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nem ismerem ezt a fajtát, még sosem találkoztam élőben velük. Jack russeles ismerőseim vannak, azt a kutyát viszont kifejezetten szeretem, mert nem csak egy "díszkutya". :)


Egyébként ha egy lány szereti a kutyákat, lehet ez jópont, viszont nem feltétlenül. Azt tudom, hogy nálam akkor jön elő a "jajj de ééédi kutya, hagy simogassam meg" érzés, amikor már régen láttam a kutyáimat és nagyon hiányozik egy ilyen őszinte négylábú kis lény társasága. :) Nyáron külföldön ezzel pl a frászt hoztam egy kislányra, de mindegy ez nem ide tartozik :D

2012. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha valaki akar kutyát setaltatni írjon privit

www.kutya-tar.hu/fajtak/golden-retriever

ilyen az enyimé:)

2012. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző 20f
2012. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!