Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az előny vagy hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előny vagy hátrány a csajozásban, hogy eléggé komolytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Persze ha komoly dologrol van szó akkor komoly vagyok. És nem eza "leszarom" tipus.

Vagy inkább komolyabbnak kéne lennem???


2012. jan. 20. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Feltétlen előny! a gazemberekre buknak a csajok.
2012. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Komolyabbnak kellene lenned valamivel, ez még édeskevés amilyen vagy! Én is csaj vagyok, szóval csak a konkrétat mondom.
2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 cghdvf ***** válasza:
De az sem jó ha semmi komolyság nincs! Mert akkor a csaj minden baját "elvicceled"
2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cghdvf ***** válasza:
De azért kell a poén is meg a lazaság! De mértékkel
2012. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
cghdvf! Mint már irtam, ha télleg komoly dologrol van szo akk komoly tudok lenni.
2012. jan. 20. 23:51
 6/13 anonim ***** válasza:

nyilván, mi lányok egytől egyig homogén minta vagyunk, ugyanazon igényekkel, és ízlésvilággal, így aztán könnyen megmondható hogy neked most komolynak, vagy komolytalannak kell lenned.... - nem, ez nincs így. úgy hogy legyél amilyen belülről fakad! úgy is csak akkor fogod jól érezni magad, ha valaki így szeret.


-.-'

2012. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utsó: ja én is utálom ezeket a f.sz kérdéseket. nem is értem hogy ezeket hogy gondolják. Hogy lehet egy ilyen kérdést feltenni? Nem jut el odáig az agyuk hogy felfogják hogy minden ember egy egyéniség, minden ember máshogy működik?
2012. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engedd el magad mellette és kész. Ha te komolytalannak gondolod magad, alapból akkor legyél csak az. Megerőszakolni magad semmi esetre sem kell ill. érdemes, mert a végén visszaüthet. És lehet, hogy erőltetetté is válik. Amúgy pedig lehet ám borzasztó laza lenni úgy, hogy mellette komoly és értelmes vagy. Szóval ezek nem zárják ki egymást.
2012. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg ne komolyodj ... :D Mindenképp legyél bohóc. Ez bejön nekik.
2012. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A sok bunkó, idióta a nyerő többnyire, ezért van sok cigánynak meg buta állatnak magyar nője.
2012. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!