Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézek ki? (Kép lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? (Kép lent) Szerintetek hány éves vagyok? Egyszer már raktam ki egy régebbi képet vegyesen jo és rossz kommentek voltak ez mostani :D

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 14:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
64%
hááát nem lettél szebb...
2012. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
a hajddal vmit lécives..
2012. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
76%

Ne csinálj semmit a hajaddal, nagyon jó és szép, nekem legalább is. Mi a fenéért adtok neki hülye tanácsokat? Ezt a kérdést azért rakta ki szerintem mert nagyon önbizalom hiányos lehet, ti meg itt tömitek hülyeséggel a fejét...gratulálok. Hagyd így, így vagy tökéletes.


17/F

2012. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
62%

nekem ez ugrott be rólad:

[link]

2012. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ezt kicsit sem nevezhetjük önbizalom hiányosnak Azt aki 13 évesen itt "veri" magát...már nem először. Ha felteszi a képet, akkor tűrje a kritikát.

Szerintem egy átlagos arcú lány vagy. Nekem nem tetszik az orrod, túl nagynak gondolom. A hajszíneddel próbálsz kitűnni, de szerintem nem áll jól, a barna jobb választás és tényleg megnöveszthetnéd.

2012. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
72%

De öreg, pl.: neked hogy esne beraknának rólad egy hörcsögös képet mint az utolsó előtti válszoló? Mért lenne nagy az orra? Neki legalább van bátorsága képet felrakni, te mersz magadról mutatni, vagy bármelyikőtök aki itt szívózik vele? Nekem az az egy kritika valós hogy hosszú haj párti vagyok, de van időd megnöveszteni, ugyanis kedves ellőttem válaszoló a haj nem nő egyik napról a másikra...


17/F

2012. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
25%

Ne öregezz míg nem tudod mennyi idős vagyok...-.-

Nekem szarul esne egy olyan kép vagy épp csak nevetnék, attól függ mennyire bántó és ezért nem is teszek ki magamról képet meg mert tisztában vagyok azzal, hogy nézek ki és mit gondolnak rólam. Azt mondtam, hogy én nagynak gondolom az orrát, de ez az én véleményem, nekem ez már nagy. Kinek mi...

Ja és igen, tudom, hogy a haj lassan nő nem is várom, hogy holnap és 20cm plusszos képet rak fel. Én csak őszinte akartam lenni.

20/L

2012. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
"holnap *egy 20 cm"
2012. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
10%
Most a képen 1 fiú, vagy 1 lány szerepel???
2012. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan?! Hány milliószor teszel még fel magadról képet?! ÚGyan úgy nézel ki, mint három hómappal ezelőtt! Kezdem azt hinni, hogy direkt idegesíted a népet...-.-
2012. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!