Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézek ki? (Kép lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? (Kép lent) Szerintetek hány éves vagyok? Egyszer már raktam ki egy régebbi képet vegyesen jo és rossz kommentek voltak ez mostani :D

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 14:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
0%
csinálj valamit a hajaddal. sztem úgy nézel ki mint egy tapasztalatlan transzfesztita. ezt most nem bátásiból mondom, mert nem nézel ki amúgy rosszul, de kezdj már magaddal valamit, könyörgöm... xD
2012. febr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:
jolvanna ... nem én emelem ki 3 naponta ezt a kérdést ... feltörték a gyakorim xd de amm köszi mindenkinek :)
2012. febr. 4. 17:55
 63/64 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még kb 14-15 lehetsz.
2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Miért kell szegény lányt szivatni??? Tök aranyos, a haja is tetszik, leginkább az összképet "cuki" jelzővel tudnám illetni :-) Ne hallgass senkire!

17/F

2012. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!