Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az a visszafogott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a visszafogott, de mégis szexi ruha egy nőn, amitől beindul egy férfi fantáziája?

Figyelt kérdés
Ami nem kirívó, de mégis szexi. Nem akarom kipakolni magam.
2012. jan. 21. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ruhát, csak így diszkréten.
2012. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Öltözz fel normálisan.

Menj oda hozzá vagy "küld a jeleket".

Lényeg finoman hozd a tudomására, hogy tetszik.

Nem kell itt trükközni, ennyire egyszerű.

2012. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel lennél háborodva, ha ezek után valaki meg akarnak fektetni, ugye?!
2012. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh...én tök komolyan gondoltam, alkalomra. Gondolom a klasszikus zárt nyakú testhez simulós ruci már nem jön be a pasiknak. Azért dúrva, hogy minden pasi csak az olyan nőt nézi meg, aki mindenét kipakolja, és kb. van rajta 1cm ruha.:/
2012. jan. 21. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyáltalán nem értek veled egyet.

Persze jogos, ha látnak egy nagy mellet kirakva, megnézik, de ez valahol természetes is.

Ne abból indulj ki, hogy általánosságban milyen ruha áll jól valakinek, mi a szexi, mert minden alkatra más.

Én azt tanácsolnám neked, hogy nézz végig magadon, mi az, ami a legvonzóbb részed, és azt hangsúlyozd. Ha például nincs olyan jó alakod, de szép az arcod, akkor egy igényes, szép smink lesz az, amivel növelheted a vonzerődet, és akkor nem a ruha az elsődleges. Ha például szép karcsú az alakod, akkor egy testhez simuló ruhát válassz, amin nincs nagy kivágás és nem olyan mini, de jól kiadja az alakod. Ha a dekoltázsod szép, akkor nyilván valami kivágottabb ruha lesz az ideális, de akkor elég valami egyszerű fazon, és mellé a kiegészítők, stb legyenek kicsit szolidabbak. Ha a lábad szép formás, akkor mini ruhát vegyél fel...stb, szerintem érted, hogy gondolom. :)

Szóval szerintem válassz egy dolgot, amit hangsúlyozol, a többi legyen szolidabb, és akkor biztos nem lesz közönséges az összhatás! :)

2012. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jó tested van és csak egy krumplis zsákot húznál magadra, akkor is rádizgulnék!

Jó csajon minden jól áll!

2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az is bejön a csajon ha az a tipikus bolyhos kötött pulóver van rajta, aminek ujja kezéig ér... Főleg ha szűk a lányra egy kicsit... :)
2012. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!