Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megadta a számát, írtam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadta a számát, írtam neki sms-t, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Várakozás közben szóba elegyedtem egy szimpatikus fiúval. Megadta a számát és az email címét. Írtam neki egy sms-t (most már tudja a számom). Ez tegnap történt, azóta semmi. Meddig várjam hogy hívjon? Fog egyáltalán?
2012. jan. 15. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megadta a számát, biztosan ír/hív majd. Nem csak viccből adogatja oda mindenkinek az elérhetőségét (legalábbis én nem ezért tenném).
2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs pénz a kártyáján. Hívd fel.
2012. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felnőtt ember, nem hiszem hogy a telefonpénz miatt nem hív.

Ha meg az sms után fel is hívom, akkor én nyomulok.


Írjak neki mail-t? Az is nyomulás :S

2012. jan. 15. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a f.szér írtál smst? Szerintem egyből hívással kellett volna kezdeni, vagy egy szépen megfogalmazott e-maillel.


Én úgy venném, hogy a számom is megadtam a csajnak, az e-mailem is, és ő meg csak egy 30 karakteres sms-t tudott arról kinyögni, hogy hívjam már fel... Szóval annyira nem akarnám.

De természetesen ez nem azt jelenti, hogy egy ilyen sms-re soha sem válaszolnék. Csak azt, hogy kisebb eséllyel.

Szerintem várj még egy picit. Mondjuk ha tegnap írtál smst, holnap este írhatsz neki egy mailt.

Ha arra se válaszol akkor b.sszál rá, mert bunkó.

20f

2012. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16.30-as:


hívni nem akartam, mert mondta hogy mit dolgozik, szerintem kiszámíthatatlanok a szünetei, ezért nem akartam zavarni.

Az sms jó ötletnek tűnt.


Gondoltam hogy holnap írjak neki egy mailt-t, de abban mi legyen? Szia, xy vagyok, nem válaszoltál az sms-emre, de gondoltam megkérdem meginnál-e velem agy kv-t?

2012. jan. 15. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

16:30 vagyok.


Szerintem az sms-ről ne írj a levélben. Szerintem valami olyasmit kéne megfogalmaznod, hogy te vagy az az xy akivel a mittoménhol ismerkedtél össze. És hogy vagy azóta? bla.bla, és a kávézni hívás jó ötlet. Bár lehet, hogy azt majd a második levélben kellene. Sőt... most, hogy így gondolkozok, igen, azt a másodikban kell. Hagyd, hogy lereagálja az elsőt. (lényeg, hogy az első ilyen bejelentkezős levél legyen. Hogy élsz, vagy. Tudod mi ilyenkor szoktunk elkezdelni süketelni valamiről, amiből majd kis szerencsével egy jó közös téma lesz. Aztán a levél végén beleírod, hogy reméled/szeretnéd h válaszol(jon).

És megtettél mindent amit tudtál. Innentől rajta múlik. Aztán utána következő levélben, vagy utána a közös kávézás is jöhet. :)

2012. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!