Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért hazudgáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért hazudgáljátok, hogy érzékeny, romantikus, szerető, hűséges srác kell nektek?

Figyelt kérdés
Amikor bunkó,"kivagyokén,helyivagánycsávó,tökös kemény beképzelt majom"kell nektek?aki titeket kihasznál!megaláz.nem szégyellitek magatokat,a pofátokat,hogy jófiúkat aláztok meg?
2009. nov. 18. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

akinek az kell az hamar meg fogja bánni. olyan csajokat keress, akinek több iq-ja van, azok tényleg a normális pasikra buknak.

ha velem valaki bunkó, lehet ő a legmenőbb meg a leghelyesebb a világon, szóba sem állok vele.

nálam alapkövetelmény, hogy kedvesen szóljon hozzám, és ne csak övé legyen a főszerep a kapcsolatban.

nem menőzni akarok vele, hanem szeretni akarom őt.

2009. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És szép,szexi lány vagy?mert főleg a szexi lányok tulajdonsága,hogy bunkókra bukik.
2009. nov. 19. 00:07
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
A kis 12-13-14 évesek ilyen menőfaszikat falatozók, főként.
2009. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
a bunkó srácok azért kellenek a csajoknak, mert őket nehezen lehet megszerezni. és sajnos mi csajok is olyanok vagyunk, h (tudat alatt) az kell, akit nehezen lehet megkaparintani, az pedig nem, akiről tudjuk, h kellünk neki. és sok csaj azért bukik a bunkó srácokra, mert általában a helyes pasik a bunkók, mert hát "én vok a világ közepe, semmit nem csinálok, majd te idejössz, úgyis annyira jól nézek ki", és a helyes pasik minden csajnak tetszenek --> ebből következik, h sokunknak a bunkók tetszenek. első ránézésre persze... de aztán rájövünk, h sokkal-sokkal többet ér a belső :) na de fiúk, ti is nehéz esetek vagytok... :S :)
2009. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Úgy látom megy itt is az általánosítás. Minden ember más. Én nő vagyok, van aki azért dobott mert vastag a derekam, van akinek azért nem kellettem csak mert kicsi a mellem. Akkor most általánosítsak hogy minden pasi csak a külsőre megy? (Te is ilyen vagy talán, ez a gond veled.)

Így sosem találsz normális lányt. Ennyi, ne a plázában keresd őket, ott kevés akad.

2009. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt én se fogom soha megérteni, akit szerettem az magasról leszart, pedig szerintem jó fiú voltam, akit meg leszarok az néz fel rám:S

Amúgy a kérdést fölösleges volt feltenni mert egyértelmű volt h normális válasz nem fog érkezni csak a szokásos "jaj hát én nem ilyen vagyok"

2009. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem tartom magam különösen "szexinek", mert manapság azt hiszem, hogy már csak a 14 éves r.bancok kiváltsága, hogy annak tartsák magukat, talán szép vagyok, legalábbis azt mondják, barátom is van, meg persze nem nézek bambán, ha kicsit intellektuálisabb témák jönnek elő (szerintem ez is fontos), de soha életemben nem tartottam életcélomnak azt, hogy csak azért legyek vkivel, hogy irigyeljenek a többiek, akkor is, ha nagyon szenvednem kell érte.
2009. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"És szép,szexi lány vagy?" --> a szexi elég tág fogalom. az meg hogy egy szexi vagy nem szexi lány kire bukik az nem ilyen egyszerű.


Én úgy vagyok vele, hogy ezerszer inkább egy kivagyi, mint egy nyálgép...

2009. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
látom haver rád járt a rúd.. de sajna itt nem fogsz önigazolásra lelni.. bocsi, de ez van..
2009. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fura, pont messze állok a nagyarc figurától, mégis lehetetlen megszerezni. Főleg a legtöbb "szép, de..." csaj számára. Sőt, rendesen jófiú vagyok, tehát sikerült türelmesen udvarolgatni, hogy jó legyen. Így eshetett meg az a fura tévedés, hogy közel tíz éve egyetlen lányt érintek meg, de őt nagyon-nagyon szívesen. Szóval hülye kérdés, ujjazd meg magad.
2009. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!