Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lányt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lányt hogyan ismerjek meg?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk.

2012. jan. 22. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon
2012. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyél rossz fiú.
2012. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy, mert nem ismered.
2012. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Faceen írj rá, menj oda hozzá és hívd meg valamire...
2012. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Csak ismeretlen lányokat lehet megismerni
2012. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha egyszer be mutatkoztál már nem vagy ismeretlen ilyen egyszerű
2012. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

TUDOM HOSSZÚ, DE HASZNOS!!!



Amit most megosztok veled, azt tömegközlekedési eszközökre találtam ki.



Tehát a szemkontaktus után alkalmaztad az arckifejezést, majd, ha ez megtörtént, menj oda a nőhöz AZONNAL (nincs hezitálás), és mond azt neki:



Én: Szia, segíts nekem egy percre!


(Ez az "egy percre" egy hamis időkorlát. Egyértelmű, hogy nem csak egy percig maradsz, de ha a nő azt hiszi, hogy egész nap a nyakán fogsz lógni, akkor le fog koptatni téged.)


Nő: Miben?


Én: Tudom, hogy furán fog hangzani a kérésem, de nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon szimpatikus nekem, de van egy apróbb bökkenő.


(Itt a lány megnyugszik, mert azt hiszi, nem róla van szó, és nem akarsz tőle semmi komolyat. Tehát leereszti azt a "pajzsot", amit a legtöbb férfi felé azonnal bedob. Pl: Van barátom, sietek, stb...)



Nő: Micsoda?



Én: Tehát amikor elkezdtem beszélgetni ezzel a lánnyal, azonnal rájöttem, hogy ő aranyos és mindig szerettem volna egy ilyen kedves teremtéssel megismerkedni, és itt jön a probléma.



Nő: Mégpedig?



Én: Arra gondoltam, hogy elmondom neki, hogy nagyon szipatikus nekem, meg beülnék vele 5 percre valahova beszélgetni és meginni egy teát, de nem akarom elriasztani, nehogy azt higgye, hogy nyomulni akarok.


Szerinted egy ember személyiségét meg lehet határozni valamennyire abból, hogy milyen arcvonásai vannak?



(Eddig mindig igent mondtak, vagy azt, hogy többnyire egyetértenek azzal, amit mondtam az arcvonásokkal kapcsolatban.)



Én: Jó, én is így gondolom. Figyelj, megnéznéd ennek a nőnek a képét? Kíváncsi vagyok, te mit mondanál neki?



Nő: OK.



Én: Szóval arra volnék kíváncsi, de totálisan őszintén, mit mondanál neki akkor, ha csak be szeretnél vele ülni teázni, megismerni, de semmi többet?



Itt előveszem az okmánytartómat és azt mondom, nézze meg a nőt. Amikor kinyitja az 1. oldalon egy tükröt lát. Természetesen a tükörben, amit meg fog látni, az a saját arcképe.


Itt általában szokott lenni 1-2 másodperc fáziskésés, míg a nőnek "leesik", hogy róla beszéltem, amikor tanácsot kértem a nőhöz...


...ezután hatalmas nevetés szokott lenni...



Én: Na, ne komolytalankodd el! Mit mondanál neki a helyemben? :)



Innentől kezdve indul a szerepjáték... ő tanácsokat ad... Te pedig szó szerint azt mondod vissza neki!


Ha azt mondja, hogy:


Akkor mennék el egy találkozóra, ha a srác azt mondaná, hogy "kukutyin zabhegyező", akkor azt mondod neki, hogy "kukutyin zabhegyező".


Te csak pontosan mondd azt neki, amit ő mond neked!


Pár ezerszer már le lett tesztelve. Tehát nyugodt szívvel használhatod.



Ha mindent annak megfelelően csinálsz, akkor rövid időn belül minden bizonnyal SIKERT FOGSZ ELÉRNI!


TUDOM HOSSZÚ, DE HASZNOS!!!

2012. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az unokatesómra eml=keztetsz, annak vannak ilyen jó dumái. Kossz szépen!
2012. febr. 8. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:

TÖKRE SZÍVESEN :D

ha használtad mondd el lécci mi lett mert én se sokszor használtam és kíváncsi vagyok hogy milyen vég kimenetelei lehetnek ennek ha többször is kipróbálják


KÖSZÖNÖM :)

2012. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hahah ezt tuti kipróbálom:DD
2013. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!