Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb randija?

Figyelt kérdés
Az egyik nem règ elhangzò kérdés ikhletet meg, ja és a kötözködők kedvéèrt, úgy értem mi volt rossz benne?
2012. jan. 22. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az, amikor külön városban éltünk és megbeszéltük az X téren a találkát és 4 órát vártunk egymásra a saját városunk főterein :)


A történet tanulsága: ne randiz olyan növel akinek a városában van ugyanolyan nevű tér...

2012. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mázlim volt, az elmaradt :)
2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nővel nem is fogok, én is az vagyok, 4 óra huh, akkor az az egy óra késès a volt barátomtól elment
2012. jan. 22. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
először találkoztam egy sráccal nem volt semmi közös témánk,csak hallgattunk,és ráadásul tök hideg volt majd meg fagytam és még a srác haverjai is ott voltak hát mit mondjak életem egyik legcikibb élményei közé sorolom )
2012. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetes netes beszélgetés után került sor az első randira (hozzáteszem úgy indult az egész, hogy a srácnak megtetszettem a villamoson, majd miután leszálltam, barátnőimtől elkérte az elérhetőségeim, és kapcsolatba lépett velem).

Rábíztam a hely kiválasztását, de mondtam, hogy ne kávézni menjünk, mert azt nem szeretem. Természetesen kávéházba vitt, egy nyomorult teát nem találtam az itallapon. Oké mondom, ne legyek én a paraszt, szó nélkül kikértem valami tejszínes kávét. Amikor is közölte, hogy kinőtt a lovagiasságból, fizessük a saját részünket (nyilván távozáskor felajánlottam volna, hogy kifizetem, amit vagy visszautasíthat, vagy elfogadhatja - így rögtön az elején a pofámba mondva kicsit meglepett).

A beszélgetés közben szóba került a grafológia kurzus (ugyanarra az egyetemre járunk). Elővette az ott készített rajzot és elkezdte magyarázni a szimbólumok jelentését: a kígyó a szexualitást jelképezi, minél jobban tekergőzik, annál kiegyensúlyozottabb az illető szexuális élete - mondanom sem kell, hogy az ő rajzán nagyon tekergőzött. Ez is elég visszásan hatott, hogy a randi első 20 percében már azt bizonygatja, hogy mennyire jó az ágyban. Aztán hirtelen furcsán viselkedett, kiment a mosdóba, majd mikor visszajött, közölte hogy induljunk (kávét esélyem sem volt meginni). Gyors fizetés után, az utcán bevallotta, hogy pánikbeteg, gyógyszereket szed meg még egyéb ilyen olyan baja van.

Még 1 óráig élvezhettük egymás társaságát, aztán elköszöntem tőle és örültem, hogy vége.


Lehet, hogy kívülállónak ez nem olyan borzalmas, sőt valaki biztos majd szegény fiút fogja sajnálni, mindenesetre nekem ez a legrosszabb randiélményem.

2012. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogy nem az, amúgy ezt èn is észrevettem, hogy mostanában elhív egy fiú randizni egy lányt, aztán a lány fizet,
2012. jan. 22. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Még egy lány sem mondott igent a felkérésemre, talán ennyi :D ha változik a helyzet majd írok
2012. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a legrosszabb talán az volt amikor 19 évesen megismerkedtem egy sráccal a chaten, kedves volt és figyelmes, a harmadik beszélgetésnél már a közös jövőnket tervezte.(már ekkor fura volt) de végülis találkoztunk.


olyan kellemetlen volt a szájszaga mint aki 10 éve nem mosott fogat....ezen kívül

egyszerűen képtelenség volt vele beszélgetni. a válaszai igenből, és nemből álltak. semmiről nem volt véleménye. ha többet szólt egyszerre 3 szónál az az volt, mikor megkért hogy menjek fel hozzá szexelni. nemet mondtam, erre megpofozott, megmondom őszintén , hogy visszaütöttem, reflexből.aztán elmondott mindenféle k rvának, és hogy hogy merem visszautasítani őt. én a kis senki.ugyhogy szó nélkül otthagytam.


összegezve amellett hogy vadállat, nem lehetett vele beszélgetni, mert ő nem szeret beszélni a családjáról, a kapcsolatairól, nem érdekli a tanulás, nem szeret olvasni és ááááááááá


iszonyatos volt. már ha az erőszakos részét félreteszem, még akkor is.


mikor e férjemnek meséltem ezt mindig mérgelődik,és rácsodálkozik hogy léteznek ilyen aberrált emberek...


25/N

2012. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ennl rosszabb randiról sose hallotam, remélen az ilyen sitten köt ki
2012. jan. 24. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És én azt hittem a kínos csendnél nem lehet rosszabb semmi :D
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!