Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért vannak jó csajai ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vannak jó csajai ismerősömnek mert ilyen autója van?

Figyelt kérdés

[link]


mindig nagyon szép barátnőjei vannak...mások azt mondták csak azért, mert bmw-je van...


2012. jan. 22. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg mellé gondolom jó munkája. Ez máris megfelelő indok a piócáknak, hogy ráugorjanak egy kis vérszívás reményében.
2012. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De neki csak plázacicák jönnek be. Igazi kapcsolatai ritkán, vagy soha.
2012. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nazira ***** válasza:
Ha még mellé sok pénze is van akkor tuti a pénz motiválja a leányzókat... Maga a kocsi nem elég bár sejteti, h nincs pénz szűkében.
2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ilyenek a lányok? bocsi...nincs tapasztalatom :S
2012. jan. 22. 19:05
 5/11 Nazira ***** válasza:
Nem minden lány ilyen de van 1 fajtája akik kifejezetten erre buknak és ellökik azt aki normális érzelmeket táplálna a gazdagok iránt nem a pénzük miatt. Kíváncsi lennék ha nem ilyen kocsival v megmondaná az aktuális párjának ,h gázban van és úszott kb minden mi lenne :D
2012. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen mert ez egy új 535-ös, ha régi lenne szűz maradt volna :D
2012. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
525 akart lenni nem 535, de mindegy ugyan az a kaszni
2012. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát igen! A mai fiatal lányok többsége a pénzre meg az autóra bukik. Sok esetben az sem számít hogy családja van a pasinak! Undorító! Sajna tapasztalatból tudom! 32N
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak 100% igaza van, a mai nőknek csak a pénz számít semmi más ha már nem tudsz eleget adni nekik,meg tovább állnak.Undoritó !!! 36F
2012. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ne mondjátok, hogy minden fiatal nőnek ez számít. Engem ez soha a büdös életben nem érdekelt, pedig én azt hiszem a fiatal nő kategóriába tartozom a 23 évemmel.

Vannak tisztességes nők a világon, akik saját tehetségükből és eszükből kívánnak megélni, nem pedig másokból.


Az illető srác is valószínűleg kifogott pár vérszívót, de az is lehet, hogy megnyerő személyiség, kedves ember és ez fogja meg a lányokat. A szépség pedig szubjektív.


Szóval elhiszem én, hogy a megcsalt feleség meg az elutasított pasas berágtak a fiatal nőkre, de azért ne mondjuk már, hogy olyan rengeteg ilyen van. Sokkal több normális van, mint idióta, csak ugye az idióták fel akarnak tűnni, őket észreveszed.

2012. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!