Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, hogy ha a lány hívna el titeket valahova?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel úgy érzem, hogy kölcsönös a szimpátia.

Sokszor mosolyog rám és köszön,próbál a közelemben lenni,(ilyenkor általában zavarban van)de úgy érzem, hogy nagyon félénk és nem mer lépni.Én is zavarban vagyok a közelében,de talán egy kicsivel jobban kezelem a helyzetet!

Gondoltam arra,hogy elhívnám valahova...szerintetek jó ötlet lenne?

És még ha el is hívnám akkor csak egyszerűen menjek oda és ,,Szia!Arra gondoltam, hogy elmehetnénk valahova,ha van kedved hozzá!?" Nem túl nyers így egyből ez?

Köszönöm a válaszokat!:)


2012. jan. 22. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kedves az amit írtál

nem nyers

2012. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
próba szerencse,de persze azért jobb lenne ha ő hívna el téged...de ha már ennyire félénk,hát akkor lépj te,elvégre nincs megszabva,h kinek kell lépnie
2012. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne baj! sőt csoda lenne ha egyszer egy lány kezdeményezne. :)


amúgy icipicit javíts ha gondolod...

Szia!Arra gondoltam, hogy nincs kedved velem tartani (ekkor és akkor)egy ebédre vagy bekapni valamit vagy (akármi)..,ha van kedved hozzá!?---> nem nem erős, lánytól nem az!!!

2012. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nyers.Én is hasonló típusú vagyok, és rohadtul örülnék neki, ha valaki így leszólítana.És t€nyleg, nyugodtan mondhatod neki ezt is, igent fog mondani.
2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dejó volna ha feltalálnák végre azt a lányt, aki kerek perec megmondja, hogy gyere el velem randira. Én még ilyennel nem találkoztam, de ha lenne ilyen tutira igent mondanék, ha egy picikét is tetszene az adott lány.
2012. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálam ,,Szia!Arra gondoltam, hogy elmehetnénk valahova,ha van kedved hozzá!?" erőteljesen a Top10-ben lenne, előkelő helyen.
2012. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokból látszik, hogy a fiúk mindig a könnyebbik oldalt választják. Aki nem mer kezdeményezni, az nem is érdemli meg a csajt. Te pedig próbálj kacérkodni, szemezni a sráccal.Ha nem megy oda hozzád, az nem férfi. Nem érdemel meg téged. Önbecsülés! Az fontos. az olcsó lányt sosem becsülik meg!
2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

hááát,halljátok,jó nektek.


én 2szer próbáltkoztam fiúnál, mindkettő NEMlegyes választ adott. :(( pedig az egyiknél kb. fél évet gondolkodtam rajta,a másik sem rögtön ötlettől vezérelt volt...azóta nem teszek ilyet! :D


ennek ellenére,Te próbáld meg szerintem,hátha nem minden férfi ilyen balf.sz :D


ja,és mindkettő 27 éves volt,mégcsak nem is tini.

2012. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:31...


rosszakat fogtál ki rossz helyen...

2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy látásból ismert lány így állítana oda hozzám, leesne az állam, és nagy meglepődöttségemben, lehet, hogy NEM-et mondanék, de nem 100%-os NEM-et, szóval kis győzködéssel, ha tetszik a lány, ez hamar igen lenne, szóval ilyen esetben, ne hagyd magad lerázni, mert bejössz neki. :) Szerintem egyébként az a szöveg picit nyers, de többen vannak akik nem így látják, szóval én drukkolok neked. :)
2012. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!