Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ha egy fiú szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha egy fiú szerelmes egy olyan lányba akit nem ismer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor azt minimum látnia kellett párszor.....


plátói amugy...

2012. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pqpqpq ***** válasza:
Mind olyan csajokat szeretunk akiket nem is ismerunk... es erre kesobb jovunk ra pl mikor megcsal,elhagy hisztizik mindenert stb..
2012. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cghdvf ***** válasza:
Nyilvánvalóan csak fellángolás, amiből csak kevésszer lesz igazi kapcsolat!
2012. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most úgy vagyok, hoyg egy olyan lányhoz vonzódom nagyon, akit nap mint nap látok reggelente a buszon, és nagyon bejön...Mondhatni látásból ismerem, csak még nem beszélgettünk...de nem kellene sok, hogy nagyon beleszeressek...


18/F

2012. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te miket csinálsz, amikor a közelében vagy, vagy látod őt?
2012. jan. 25. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...hát sokszor egymásra nézünk, meg ha szembejön velem mindig a szemembe néz...de nemtudom...Ma is mellettem állt reggel a buszon, és nem beszélgettünk...Egyszerűen nem pálya nekem, hogy csak így leszólítsam "ürügy" nélkül...Szar ügy...De próbálok hozzáérni sokszor...Tudom, hogy meg kellene szólítanom, de egyszerűen csak így spontán nem tudom...meg nem akarok azzal kezdeni, hogy nagyon bejön...
2012. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!