Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Basszus én ezek szerint jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus én ezek szerint jó szar pasi lehetek? Alig válaszolnak társkeresőn.

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Vagy ti is csak azért regiztek hogy szavazatot kapjatok? Azt mondják sokan egó növelés miatt reggelnek, de nem lehet beszélni ilyesmről mert nekem úúúúgggy lehúzta az egómat hogy szentségesen...Tiszta szar.
2012. jan. 25. 14:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függhet, hogy nem válaszolnak, nem feltétlen a kinézeteddel kell hogy gond legyen. Lehet nem jó stílusban közeledsz, vagy ilyesmi. Elmondod hogy csinálod pontosan? Miket írsz, milyen csajoknak meg ilyenek?


28/n

2012. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
minek az? én nem regisztrálgatok ilyen helyekre...
2012. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát próbálok szép dolgokat írni, amiből az jön le hogy jó lelkem van, romantikus vagyok, szeretem a gyerekeket, cicákat és szeretem a szüleimet. Ezek a mérvadó értékek egy nőnél nem?
2012. jan. 25. 14:45
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
Ezek mind hátrányok egy nőnél, ilyeneket ne írj!
2012. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 tevetke ***** válasza:
23%
Szereted a cicákat? Nálam eleve esélytelen :D
2012. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Hát, nem lehet hogy túl sok ez az info az elején?

Mármint egy mértéket kéne tartani, nem rázúdítani a csajokra, mert akkor az olyan "szánalmas próbálkozásnak" tűnik, aki sürgeti a dolgokat. Próbálj meg kevésbé rámenős lenni, kevésbé erőltetett. Tudom ez nehéz, mert az ember próbál bevágódni az elején, de szerintem jobb a lassú víz partot mos elv.


28/n

2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
27%
mondjuk a profilképen is sok múlik,nekem írt már olyan ember is,aki hiába nézett ki jól,és pózolt ezerrel,mikor a háttérben az apja heréig disznókakisan vasvillát támasztva állt a tyúkkakis udvaron,és csodálkozott,hogy lekoptattam
2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem ne hazudjál az semmiképp nem jó! mert ha kiderül az igazság szarba vagy!
2012. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
28/n Igen de ha nem keltek jó benyomást már az elején akkor uszott a dolog, minél hamarabb a tudatára kell hozni a csajnak, hogy jók a szándékaim, babusgatni akarom őt és puszilgatni, nem pedig megerőszakolni és szétverni utána.
2012. jan. 25. 14:53
 10/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2012. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!