Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Basszus én ezek szerint jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus én ezek szerint jó szar pasi lehetek? Alig válaszolnak társkeresőn.

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Vagy ti is csak azért regiztek hogy szavazatot kapjatok? Azt mondják sokan egó növelés miatt reggelnek, de nem lehet beszélni ilyesmről mert nekem úúúúgggy lehúzta az egómat hogy szentségesen...Tiszta szar.
2012. jan. 25. 14:40
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
a nők szerintem félnek,én is próbálkoztam társkeresővel és sajnos a férfiak nagy része hazudik és csak szexpartnert keres
2012. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Aham hát az szomorú, ugyanis egyike azon kevés lehetőségeimnek, ahol még meg is tudtam volna fogni egy lányt. Ugyanis élőbe nehéz barati kör nélkül. Egyedül elmenni helyekre azért elég gáz. Vagy mittom az utcán, vagy bevásárló központban is, mert azt hiszik hogy valami csaló vagyok vagy strici.
2012. febr. 1. 21:03
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, rögtön meg fognak bízni benned akár az utcán is.
2012. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
:)) Igen, sokat nyom a kinézet. Mármint az elején biztos. Ha jól nézel ki, plussz esélyekkel indulsz. DE. Az sem garancia a sikerre. Nálam pont ez van. Mindig megnéznek a csajok, szemeznek még mosolyognak is, sőt annyira "butuskák", hogy mindent megtesznek nekem, pedig mást nem csinálok csak mosolygok rájuk. :) Ez bizonyiték arra hogy a kinézet számít, DE csak az elején. Utána általában kiábrándulnak belőlem, mert nincs olyan viselkedésem ami bejönne nekik. Magyarán nem vagyok elég rámenős és férias és bátor :)
2012. febr. 2. 10:17
 35/35 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok én néha kezdem feladni az ismerkedést mert nem igen válaszolnak,én bezzeg mindenkinek válaszolok még annak is aki nem jön be,bunkók a csajok ennyi.
2013. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!