Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy találkozón azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy találkozón azt remélitek egy fiútól, hogy valljon szerelmet, és ezt nemteszi, akkor megharagudtok rá?

Figyelt kérdés
mert mondjuk többször irt, "cseszegetett", és azt hittétek van valami...
2012. jan. 25. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki cseszeget nem gondolom, hogy szerelmes belém...
2012. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy többször ir, mert úgy érzi megfeledkeztél róla stb
2012. jan. 25. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Óóó én mennyiszer valltam szerelmes és mindegyik csak nézett mint egy birka... :-/ Egy pasi. :D
2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy vallasz szerelmet, hogy még csak 1x vagy 2x randiztatok, vagy netalán facebookon akkor ne is csodálkozz ha furán néz. Ez inkább ijesztő, mint romantikus.
2012. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nem ez már kb 1 hónapja hogy meg volt ez a dolog, nem is értem na mindegy... :D
2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem haragudnék, de sokan megharagszanak ezért, te ismered a lányt, csak el tudod dönteni, h hogy fog reagálni.
2012. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vallok szerelmet soha senkinek mert totál fölösleges és mindenképpen magamat járatom le. Ha kellek egy csajnak akkor a vak is észreveszi a jeleit amiket küld. Ha szerelmet vallok egy olyan csajnak akinek alapból kellenék, akkor már nem lennék neki vonzó, ha meg olyan csajnak akinek nem jövök be, nem csoda hogy a fél egyetem másnap rajtam röhögne. Szal hülye a kérdés
2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh most nincs párom már egy éve. :-/ Most keresés alatt vagyok... :D Tényleg ha akar velem levelezni egy lány, dobjon privit nyugodtan! :))
2012. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mikor "idealis", igazabol nincsen szuksegem szerelemvallasra. Max leulok vele egy ido utan megbeszelni, mi is van tulajdonkeppen velunk, es akkor mondhatja, hogy szerelmes, de ilyen nyalas nagy vallomasok sztem foloslegesek.
2012. febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!