Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés idősebb nőkkel (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés idősebb nőkkel ( 35 + ) valakinek van tapasztalata? Hmm esetleg vannak itt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és csak nálam fiatalabb csajaim voltak. Több barátomnak is voltak már 30-35-ös női és mind istenítették őket az ágyban, azt mondják nagyon jók!
2012. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a van ebben tapasztalatom. De mi a kérdés?
2012. jan. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyen kalandom nem is egy, de én sem értem, mit akarsz megtudni
2012. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a megismerkedés körülménye, helyszíne érdekelne:) nagy álom lenne egy ilyesmi nő.
2012. jan. 26. 10:56
 5/7 anonim válasza:
szia, én 24 vagyok és egyszer egy diszkóban összeismerkedtem egy 38 éves nővel akivel egész este csókolóztunk. furcsa volt, láttam benne valami kalandot, csupán azért mentem bele, ha józan lettem volna tuti nem foglalkozok az egésszel. nem egészségesek az ilyen kapcsolatok, inkább saját korodbelivel kezdeményezz.
2012. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem a korkülönbség vonzott. Bár a 35 éves az pont az én korosztályom, tehát 40+ a barátnőm.

Ostoba dolog az életkor alapján kategorizálni a nőket. Egy 20 évessel is ugyanúgy ismerkedem, mint egy 40 felettivel. A helyszínt sem az életkor határozza meg.

2012. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem sok különbség van az ismerkedési módok között. Egyedül az, hogy egy harmincas negyvenes nőnek jól esik ha bókolsz, ők értékelik, nem csak vihorásznak agyatlanul mint az idétlen fiatalabbak.
2012. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!