Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a BKVn, buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a BKVn, buszon, metrón, csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy, ha a közelben vagyok a nők vagy le, vagy föl vagy ki néznek, de semmiképpen sem rám; esetleg látványosan elkezdenek smst írni. 34F

2012. jan. 26. 10:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Jelentkezz BKV ellenőrnek! ;)))
2012. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34 évesen nem tudod hogy kell?Még ilyet.:-)
2012. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
szólítsd meg őket pl.
2012. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Menj oda a kiszemelt csajhoz és kérj töle utbaigazitást és már megy is a beszélgetés.
2012. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha megszólítom őket nagyon idegesnek nézek ki és az is vagyok, a dadogásom romlik, a hadarásom romlik, a pánik jelei mutatkoznak rajtam...
2012. jan. 26. 11:22
 6/28 Brigi24 válasza:
Szerintem nem kell izgulni,elvégre mi is emberek vagyunk:) Manapság elég kevés az olyan pasi,aki nem csak bámul a buszon,hanem bevállalós és oda is jön..én kifejezetten örülnék,ha egy jó pasi végre leszólítana,és nem csak flörtölne;)
2012. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Aha, tehát van egy női oldala is, a baj komplexebb mint gondoltam...
2012. jan. 26. 11:30
 8/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tetszel nekik.... és mivel egyáltalán nem ismernek, a külső alapján ítélnek. Ez így logikus, nem?

Nem akarok ebbe túlzottan belemenni, de én pesten tanultam 5 évig, és azt vettem észre, hogy pesten valahogy "megváltozik" az ember, még a vidékiek is. Ahogy Cseh Tamás énekli: "ólomfüstből van itt az embereknek a lelke...". Lehet, hogy ez az "ólomfüst" telepszik rá a lányokra is, miközben utaznak a villamoson, metrón. Én sem mondom, hogy tudok csajozni, de hidd el, egy vidéki egyetemista városban pl. Szeged, Pécs, Debrecen a lányok nyitottabbak, közvetlenebbek, aranyosak és kedvesebbek. Sőt, a szegediek a legszebbek! :)

próbálj ismerkedni vidéki városokban, hátha ott több szerencsével jársz.

2012. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Brigi24 válasza:
Nincs itt baj,csak lazábban kell hozzá állni:) Ha nem nézel ki rosszul,akkor szerintem simán összejöhet.Egy lány jobban értékeli,hogyha nem épp egy buliban próbálják felszedni,úgy,hogy mögé állva táncolnak(ez a szánalom kategória),hanem esetleg a bkv-n leszólítják;) Te helyes vagy?
2012. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hja, és a sok kellemetlen tünet amit írtam sajnos a legtöbb szórakozóhelyen is jelen volt...amig még jártam ilyen helyekre...
2012. jan. 26. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!