Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat? Megéri belemennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Megéri belemennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a nyáron ismertem meg. Tök jó haverok voltunk..de éreztem h van vmi más is a levegőben. Tegnap elmondta h belém szeretett. Én nem érzem magam szerelmesnek, de nagyon tetszik.Félek, hogy elvesztem a barátságunkat ha összejövök vele. Meg...40km távolság van köztünk, amit nem olyan könnyen lehetne megoldani. Most mit csináljak? HELP

2012. jan. 26. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
nem!
2012. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem igen is megéri :) én 120 km-re lakok barátnőmtől és ugyan igy indult és 9 hónapja remekül megvagyunk :)
2012. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem éri meg!
2012. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
40km az csak 40 perces út még busszal is. Ezt azért én nem nevezném távkapcsolatnak.
2012. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 150
2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
én egy éve élek távkapcsoltban és boldog vagyok. köztünk jelenleg 1400km van :):S ha mi meg tudjuk oldani akkor ti is csak türelem kitartás bizalom őszinteség és hűség kell hozzá, meg az sem árt, ha sokat beszélgetted ;))))
2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

A 40km semmi, nem is távolság, ha kell még gyalog is nekivágok, a szerelmem miatt.

Szerintem megéri belemenni.

2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

40 km nem valami sok, nem igazán nevezném ezt távkapcsolatnak, bár sok függ a közlekedéstől is.


A nagyobb baj az, hogy egy olyan fiúért nem mennék bele még egy sima, rendes, nem távkapcsolatba sem, akit nem szeretek szerelemmel.

A barátság meg úgyis elmúlik, inkább haverság ez, igazi barátok általában nem így lesznek az emberek, pláne nem ellentétes neműek.

Belemehetsz a kapcsolatba, de ez inkább a srácnak fontos, ahogy látom, ne neked. Neked elég hamar eleged lesz az utazgatásból, szervezésből, ha nem szereted annyira, mint ő téged. És hitegetni, hülyíteni sem kellene a fiút.

Szóval inkább nem kellene ezt elkezdeni sem.

2012. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönösem megbíztok egymásban, akkor miért is ne? :) 40km még nem a világvége, az nem nevezhető túl nagy távolságnak. Ismerek olyan távkapcsolatot is, hogy 120km -re laknak egymástól mégis nagyon jól működik a kapcsolatuk, tehát 40km távolság nem akadály. Az nem baj, hogy nem érzel iránta még semmit, mert akkor lenne hosszabbtávú leginkább a kapcsolat. Fólig szerelmesen indul 2 fél a kapcsolatba akkor nagy a valószínűsége, hogy hamar egymásra is unhatnak stb.. , de a ti esetetek pont jó. Majd idővel alakulnátok és kialakulnának idővel benned is az érzelmek. Nyugodtan belevághattok a kapcsolatba, ami köztetek van távolság az nem nagy, nem 200-300km-ről van szó hanem csak 40km -ről. A barátságát nem fogod elveszíteni, mert egy kapcsolat úgy tökéletes, ha nem csak arról szól, hogy párként vagytok benne, hanem egyben barátként is, tehét nincs mitől aggódni én azt mondom nyugodtan fogjatok bele, megéri. :) 26/l
2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!