Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi csak szexet akar, vagy többet is érez irántam?

Figyelt kérdés
Pár randevún vagyunk túl,én úgy érzem hogy érez valamit,de lehet tévedek. Mondjuk nem nyomul nagyon,nem próbált még lefektetni,rengeteget beszélgettünk egymással,meg közben fogta a kezem,olyan édesen nézett...szerintetek?
2009. máj. 29. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz lenne megállapítani. Vannak nagy sumákok, akik szemrebbenés nélkül hazudnak/altatnak el és vannak olyanok, akik őszinték.
2009. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érez irántad. Aki szexet akar, az általában nyomul.
2009. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ugy van ahogy az első válaszoló mondja... ez bizalomjáték. a legtöbb pasin azért a nők észreveszik ha csak arra hajt. de abból amit leírtál sztem nem.

amugy ezt ugy tudod sztem legjobban kivédeni, hogy sokáig vársz az ágybabújással.. egyrészt, mert ha csak arra kellenél neki, akk előbb lelép, másrészt, ha túl korán történik meg, lehet épp azért nem szeret beléd... (velem már előfordult ilyen)

2009. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is légy türelmes

egyrészt jobban megismered, másrészt ha csak azt akarja, akkor talán lelép idő előtt és nem ver majd át

2009. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból egy téves feltevés az is, hogyha valaki hamar akar szexelni, az csak szexet akar. Nincs összefüggésbe a két dolog.
2009. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy jó vele a szex. :o)
2009. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
És ha le akar fektetni akkor mivan? Mi a bajod vele? Azt mondod, hogy jól elvagytok, fogja a kezed, egymásra vagytok hangolódva és jól érzitek magatokat együtt. Akkor miért lenne baj ha lefeküdnétek? Nem értem a gondolatmenetedet.
2009. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Minden bizonnyal a kérdező fél a csalódástól, pofáraeséstől. És igaza is van.
2009. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most beszéltem meg ezt a dolgot a barátommal... mi már 3 hét után lefeküdtünk egymással, ez volt a múlt héten... azóta is találkozgatunk, de nem tudtam, hogy akkor most ő hogy érez, vagy mi van, ezért nyíltan rákérdeztem mindenre... sok minden kiderült, például, hogy nem akart komoly kapcsolatot, meg hogy ő igazából hamar le akart zavarni mindent (szó szerint így mondta...), de sok olyan dolgot fedezett fel bennem, ami nagyon tetszik neki... ezért folytatjuk így, találkozgatunk... aztán ki tudja, lehet, hogy egyszer a hatalmas szerelem is lángra kap... :D


Amit tanácsolni tudok: kérdezz rá, légy vele őszinte, hogy te mit gondolsz, és kérd meg, hogy ő is mondjon el neked mindent, bármit is gondol...

2009. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is, csak a "megfektetés" után tudod meg... Ha nem hagy el, szeret! Egy fiunál, es sajna kiszámithatatlan.

De ha türelmes, és még képes RÁD várni hónapokig is talán, akkor talán szeret. Egyébként ffi vok! De az igazság, az igazság!Sajna, tisztelet a kivételnek ienek a pasik! És, ezek miatt van a nagy általánositás...

2009. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!