Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁnyok! Miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Miért nem tudok hozzátok közelíteni?

Figyelt kérdés

EGyszerűen félek a nekem tetsző lányoktól, nem merek velük úgy nyíltan akármiről vagy akármit beszélni és emiatt néhány helló, szia, hogy vagy, milyen volt a napod stb görcsös és unalmas kérdés után elakadok és nem tudok úgy dumálgatni, mint a fiú haverjaimmal.


Állandóan parázok, hogy mit gondol rólam a lány, ha ezt írom vagy, biztos bénának tart, ha ezt gondolom vagy esetleg durván lekoptat.


Segítsetek lányok, valaki tudna nekem segíteni, hogy tudjak veletek is úgy dumálgatni, mint a fiú barátaimmal, lennétek a lány barátaim és gyakorolnánk a közös beszélgetéseket?


Hogy mit lehet egy lánnyal beszélni, kérdezni, ami nem égő és nektek is érdekes téma esetleg stb.


Nagyon hálás lennék a segítségért, aki hajdú-bihari az élőben is segíthetne az élő beszélgetéseknél.


Valahol olvastam, hogy lányokkal kéne haverkodnom és ez sokat segítene abban, hogy jobban közelebb tudjak majd kerülni más lányokhoz is, akik tetszenek nekem.


2012. jan. 26. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nekik kéne tudniuk hogy miért vagy 1 puhap*cs? szerintem nem...
2012. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:
a gátlásosságot, félénkságet csak úgy lehet legyőzni ha próbálkozol! Ha visszautasítanak, akkor is menni tovább és keresni mást! Tényleg, máshogy nem fog épülni az önbizalmad. Ami meg a beszélgetést illeti... olyan lánnyokhoz közelíts először akiket nem felcsípni akarsz, hanem akivel mondjuk tudnál csak haver lenni ő akár segtíeni is tud és vele nem lennék feszült hogy "jaj mit gondolhat rólam". Én is így vagyok a csak haver fiúkkal. Komolyabban pedig olyan lányoknál érdeklődj, akivel tudod hogy van közös témátok, nem tudom mennyi idős vagy de pl. egy suliba/munkahelyre jártok, vagy egy szakkörre, vagy ilyesmi.
2012. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 marcsi01 válasza:
mert b+zi vagy tudok ajánlani partnereket pl: horváth géza jó fej csak meleg ha kell meg adom a számát ,debreceni a címét is meg adhatom :)
2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marcsi01 válasza:
tudd meg mi érdekli őket ha nem megy akkor szívtad,de ha végképp nem megy anyám párkapcsolati tanácsadó száma: 06 30 664 9851 nem kamu szám bátran hívd (lehet ,hogy a húgom veszi fel, mond meg neki anyukáját keresed (kicsit sérült agyilag szóval lassan dumálj)) ő tudd róla hogy keresni fogod
2012. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 marcsi01 válasza:
elöző vok sok sikert
2012. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerd meg magad, akkor már előrébb leszel, ez sok kapcsolat alapja;)

Sokszor segíthet, a helyszín, a környezet, a körülmény amiben éppen jelen vagytok, az is lehet a téma.

Mindenki lelki állapotáról árulkodik valami, az arca, a testbeszéde, ha érdeklődsz az érzelmi világa iránt, lehet közelebb kerülsz a szívéhez;):)

Ha nem beszélsz csúnyán, és a kérdésed során leírtak alapján erre lehet következtetni, az már jó, én ki nem állhatom, ha valaki, főleg, ha egy fiú velem szemben ronda kifejezéseket használ ( bár ez ritka )

És ne felejtsd el, akármilyen szíved hölgye, ő is ember, mint te!:)

2012. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!