Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy lehet hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet hozzátok közeledni, hogy ne legyen túl konkrét és letámadó viszont felkeltse az érdeklődéseteket? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kérdés egy komment alapján fogalmazódott meg(elnézést tőle hogy itt másolgatom a kedves válaszoló kommentjét).


"Ez egyéb helyzetekben sem jön be, ha valaki ennyire nyiltan megmondja a szándékát. Nincs benne izgalom, túl nyitott, túlságosan direkt. A legtöbb lány szereti, ha "becserkészik", és ezzel a nyitómondattal túl egyértelművé válik a helyzet, amiből (legalábbis én) szívesebben kilépnek, mert zavarban vannak, még ha tetszene is nekik a srác."


A "Szia, tetszel, megszeretnélek ismerni!" elég konkrét és tolakodó lehet, de akkor mi az, amivel be lehetne cserkészni az illetőt?


Pl kirakatban néz egy ruhát, odamegyek és ezt mondom neki:


Férfi: Áhh, felejtsd el, szerintem ez nem illik a személyiségedhez.

Nő: Miért is? Honnan tudod milyen a személyiségem?

Férfi: Egy ilyen élettel teli mosolyhoz, csak egy vidám személyiség tartozhat. Ezt inkább hagyd meg a besavanyodott özvegyeknek. Persze lehet tévedek. Miért milyen a személyiséged?


Jó tudom, hogy a nők izlését kritizálni egyenlő az öngyilkossággal, de most nem jutott jobb eszembe. xD


2012. jan. 5. 13:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nemtom de ne tervezze már meg 1 héttel előre hogy mit fog mondani a csajnak, akiről még fogalma sincs hogy ki lesz az. szánalmas a sok agyalás. ez nem egy jó pasi ismérve. na mind1. nekem nem jönnél be
2012. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Legyél spontán, kedves, de ne túl tolakodó. Dicsérd meg mondjuk, ahogy kinéz, invitáld sétára, kérdezd meg ráér-e, van-e kedve valamerre beülni stb. Ne mondj konkrétumokat, de egyértelmű jeleket ezekkel adhatsz!
2012. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nincs benne agyalás. Ez csak példa volt, ész. Biztos nem várom meg mig meglátok egy csajt a kirakat előtt és bevágom ezt. xD
2012. jan. 5. 13:06
 4/30 anonim ***** válasza:

most nem tudom hogy te mennyire vagy fészbukozós típus, de például ha tetszik egy csaj, akkor lákolhatod a profilképét

(persze ez nem jelent sokat) de a csaj tudni fogja.. aztán esetleg ráírhatsz párszor.. megbeszélhetsz egy találkát..

2012. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
pl ha sétálok a kutyámmal, ami elég nagy csajmágnes és odajön eg csaj megsimizni és megkérdezem, hogy nem jönne-e velünk sétálni, akkor az már valami, de mégsem tolakodó, nem?
2012. jan. 5. 13:08
 6/30 anonim ***** válasza:
Úgy nem vagy túl tolakodó, ha csak simán beszélgetsz velük. Ha érdekes vagy fel fogod kelteni az érdeklődésüket. Ennyi.
2012. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket a benyalós szövegeket felejtsd el...
2012. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ez jó, az én kérdésemhez írta valaki ezt....

Azt már biztosan tudom, hogy a nők bonyolultak, és nem tudhatod biztosan,melyiknek mi tetszik.Főleg mert mindegyik másmilyen,a kérdésemnél a válaszokból a konzekvencia,hogy mindenkinek más jön be,és nem tudhatod biztosra,hogy amivel épp próbálkozol,neki jó-e.

Neked is ezt tudom mondani

2012. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire benyalós és gáz a fenti párbeszéd?
2012. jan. 5. 13:16
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nyalizós, csak kicsit teperős, de amúgy aranyos :)
2012. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!