Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta egy lány, hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy lány, hogy 1 hónapig ne keressem. De én megőrülök érte, és most nagyon fel vagyok pörögve Rá, jobban, mint az utóbbi időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem is élőben, de MSNen egy kicsit letámadnám, mert beleszédülök, annyira vágyom Rá, annyira szeretnék beszélgetni Vele, levegőt alig kapok, csak arra várok most, hogy feljöjjön.. Nem beszéltünk péntek óta, de kezdek becsavarodni, megőrülök érte, muszáj lenne írnom Neki, de félek letöröl/letilt... Mit tegyek, mit tegyek?
2009. dec. 14. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért elgondolkodtató hogy miért mondja azt, hogy ne keresd. Megbántottad? Bepasizott? Megsértődött? Megunt?

Szerintem hívd fel, és ha kinyomja, akkor mindenképp próbálj leakadni róla. Nagyon bunkóság ezt mondani szerintem ha szeretsz valakit.

2009. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert "sok vagyok", mert "megfojtom a szeretetemmel", mert "ha csak meglát, felhúzza magát".
2009. dec. 14. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor választhatsz... Vagy visszafogod magad és nem keresed 1 hónapig, és azután is néha beszélhettek stb vagy most ráirsz és az életbe nem beszélhetnél vele... persze ez a 2 véglet de most jobban jársz hogyha kevesebbet adsz neki, mindketten jobban jártok ebben a helyzetben
2009. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert most ezzel jobban elkergetném?
2009. dec. 14. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz ha kevesebebt törödsz most vele mert csak elkergeted :)
2009. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit javaslok én neked? Gondolkodj az agyaddal most és ne a szíveddel. Valami oka van annak, hogy egy hónapig látni sem akar. Az iylen csajt hagyad a fenébe, akármennyire jól néz ki stb. Állj tovább. NE várogass. Nem érdemli meg. Ne is írj neki msn-en sem. A helyedben ezt tenném.
2009. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha szinte egész nap nem is bírok enni, annyira szeretném, ha beszélnénk?
2009. dec. 14. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemcsodálom hogy látni sem akar. A helyébe én is menekülnék. Hát egyszerűen kibírhatatlan vagy, már bocs. Nem tudod normális gondolkodású emberhez méltóan felfogni a dolgokat.
2009. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17:11 -> Le a kalappal, hidd el, Érted ezt meg nem tenném, ha már így csukott szemmel durrogtatunk hülyeségeket.
2009. dec. 14. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:
nem fogsz vele összejönni bocs, mert ha ennyire szerelmes agy bele az láccik rajtad, és a csajt se hagyod levegőhöz jutni, és ideges lesz tőled, megutál, meg amúgy is kell nekik kihívás.
2009. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!