Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az ember ennyire peches?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember ennyire peches? Szombat van, ülhetek itthon, egyik pasi sem foglalkozik velem!

Figyelt kérdés
Férjemmel külön élünk, mert kihült a kapcsolatunk sok év után. Lett egy pasim, akivel elvileg dec. óta együtt vagyunk, bár megállapodtunk, hogy nem komoly, de azért vannak érzelmek. Múlt héten szakítani próbáltam, mert beleszerettem és tudom, hogy nem lesz már komoly kapcsolat belőle. De mégis találkoztunk hétfőn. Most, ma szerettem volna látni, de ő írta, hogy sajnálja, de ma nem jó neki, találkozzunk jövő héten. Pedig tudom, hogy nincs más. Lehet, hogy próbálja tartani a távolságot? Próbáltam egy másik pasival ismerkedni, hogy végre elfelejtsem őt, megbeszéltük, hogy pénteken hív és ma vagy holnap találkozunk, de nem hívott. Pedig nagyon megbízható fiú! Jó lenne már normális kapcsolatban lenni! Minek kell ennyit taktikázni a pasiknak?
2012. jan. 28. 20:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Bp XVIII
2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Messze vagytok, meg hát én meg szerelmes:-( Miért nem mentek el csajozni? Mit csináltok? Ketten piáltok?:-)
2012. jan. 28. 21:04
 13/46 anonim ***** válasza:
Spec most mindenki otthon ül és chatelünk holnap meg lemegyünk a borospincébe csocsozni, billiardozni meg nintendozni. Nincs kedvem valami füstös helyen toporogni meg aztán józanul hazavezetni.
2012. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Nincs barátnő? Mivel foglalkozol?
2012. jan. 28. 21:13
 15/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj én csak annyit tudok mondani, hogy ne csodálkozz.

Ha egyedülálló férfi lennék és normális kapcsolatot akarnék, akkor eszem ágában sem lenne egy olyannal foglalkozni, aki még el sem vált, de már van egy szeretője, akit felejteni akar valaki mással.

Egyszer lennék búfelejtő, utána csókolom.


Szóval én tökéletesen megértelek, ne érts félre nem ítéllek el, csak mindössze ennyi a dolgok magyarázata.

2012. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szóval, szerinted az lehet neki zavaró, hogy még nem váltam el? Az hogy én el akarom felejteni, az csak menekülés, hogy ne sérüljek tovább egy olyan kapcsolatban, ahol nem szeretnek eléggé...
2012. jan. 28. 21:16
 17/46 anonim ***** válasza:
#15-nek igaza van. Válj el, zárd le a múltat mindenkivel és aztán kezdj el ismerkedni új emberekkel.
2012. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Nem, hanem olyan, mintha labilis lennél érzelmileg.

Szóval, bár ne vedd szentírásnak, én bizonyos dolgokban elég laza vagyok, de házasságot illetően konzervatív. Szóval igent mondtál valakinek, akit akkor nagyon szerettél. Utána miután külön mentetek jött valaki más, aki iránt szintén szerelmet éreztél.

Mi a garancia rá, hogy mondjuk szerelmes leszel belém, de nem szeretsz meg utána valaki mást?


Szerintem csak lángolsz ezek iránt az emberek iránt, de komoly mély érzéseid nincsenek. Majd meglátod jön az az egy, aki mindent elsöpör :)

2012. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Ennyire zavaró ha valaki még nem vált el? Lehet, hogy csak nem vagyok eléggé fontos...:-(
2012. jan. 28. 21:19
 20/46 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van...Szerinted ő is ezt gondolhatja? Azért nem mer jobban belemerülni?
2012. jan. 28. 21:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!