Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony, vékony fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, vékony fiúk tényleg a legkevésbé kelendők a fiúk között?

Figyelt kérdés
Én is csak 165cm magasra nőttem és sajnos úgy tapasztalom, hogy nem vagyok valami esélyes, ezért nem is merek kezdeményezni, mert azt látom, hogy az alacsonyabb lányok is magas fiúkkal járnak.
2012. jan. 29. 23:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
én szerelmes voltam egy nálam pár centivel alacsonyabb srácba... 170 cm vagyok. alacsony srácoknak főleg alacsony lányoknál van esélye. ne félj kezdeményezni.
2012. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
58%

Olyan ez mint a nők között a rendkívül elhízott, aránytalanok. Én valahogy így látom srácban az alacsony, vékony típust.

Elképzelhető, hogy lesz pasijuk / csajuk, de úgy őszintén, mekkora eséllyel?


Nem ellened vagyok, de most minek áltassalak?

2012. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
alacsony vékony még mindig jobb mint a kövér...
2012. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

Jah...

Mostanában én is észrevettem, hogy a lányok főleg a magasabb pasikkal szeretnek párkapcsolatot létesíteni, hogy legyen kire felnézhessenek.

Szánalmas, ahogy egy 156 cm-es lány lábujjhegyen nyújtózkodik egy 190 cm-es fiú nyakában...

Nem tudom miért probléma, ha a fiú, csak egy fél fejjel magasabb...

2012. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%
Én meg azt vettem észre,h mostanában a fiúk alig nőnek 170cm magasra(se)szóval szerintem kelendőbbek lesznek,mert magas férfit alig látni....
2012. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
A mondás szerint minden zsák megtalálja a maga foltját. Csak keresni kell, türelemmel, kitartással. A józanész azt diktálja, ne ugorjunk bele egy olyan kapcsolatba, amely eleve halálra van ítélve. Probléma csak az, hogy a szerelem és a józanész nem rokon lelkek.
2012. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Sokkal aranyosabb egy alacsony, vékony fiú, mint egy nagy benga állat, nem értem a lányokat.


Szerintem lányban is aranyosabb egy alacsony, vékony és én is ilyen lánnyal szeretnék járni, de persze a külsőn kívül a jellem sokkal fontosabb!

2012. jan. 29. 23:15
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha azt nézzük, hogy a legtöbb csaj a "férfit" keresi a párjában, akire felnézhet (sorry), akitől védelmet vár... Nem jók az esélyeid. Hasonló adottsággal bíró lányokra kell hajtanod, úgy kisebb a pofára esés esélye.
2012. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%

Nálam csak az egyik fele igaz. Kimondottan esetem a vékony férfi, de ne legyen alacsony. Nem szeretem a mackósakat, egy férfi nekem legyen vékony, de ne alacsony. Ha alacsony, sajnos nem tudok rá férfiként nézni. Tudom, hogy nem tehetsz róla, és én se nagyon beszéljek, mert nőként én is dugó vagyok (158 cm), de lehet, hogy pont ezért tetszenek a kb 170-180 centisek. Afölött se kell már, mert nem szeretek nyaktörést kapni egy beszélgetéstől (ne tudjátok meg, milyen volt egy 202 centis sráccal beszélgetnem :-))

Egyszer udvarolt volna egy kimondottan alacsony hapsi, alig valamivel volt magasabb, mint én, de szerintem ő 165 centi se volt. Na szegénykémet szívfájdalom nélkül elküldtem, pedig amúgy rendes lett volna. De nem tehetek róla, ha mindig öcsémként jutott eszembe, akit esetleg nekem kell megvédeni, és nem pasiként, aki meg tudna védeni.

Na, de ne keseredj el, nyilván nem én vagyok a mérvadó, ez csak az én ízlésem, de lesz nő, aki meg pont ellenkezően érez. Ezt azért mondom ilyen biztosan, mert hiszek abban, hogy mindenki pont úgy néz ki, amilyen a leendő párjának az ízlése. Ha még nem is ismered a leendő párodat, aki mindig veled lesz, de egyszer eljön, és éppen olyat keres majd, amilyen Te vagy.


26/N

2012. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
55%
Kár, hogy ezt nem minden lány gondolja így, kedves kérdező...
2012. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!