Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három nap telt el, de a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nap telt el, de a randi után még mindig nem keres, pedig úgy váltunk el, hogy hívni fog. Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Második hosszan beszélgetős találkozó volt, azt leszámítva, hogy néha összefutottunk. Látszott rajta, hogy oda van értem, de csak csókolóztunk. (13 év van köztünk, én 22 vagyok (és lány).)
2009. máj. 30. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tipikus 'lányos' kérdés:D Ne görcsölj ezen szerintem. Ha szeretne majd hív. Ha pedig nem, akkor nem tehetsz semmit. Nincs véletlenül családja?:$
2009. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy film, próbáld meg megszerezni.

Az a címe, hogy "Nem kellesz eléggé!".

Nézd végig, erről szól, szerintem pár dolgot megértesz majd a filmből. ;)

Itt a címről kis infó: [link]

Szerintem tényleg érdemes lesz megnézned.

Szia.

2009. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
címről..... FILMRŐL-t akartam írni.. :D
2009. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!