Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak általánosságban miért a "keményfiús" (értsd: tapló bunkó) stílusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a pénzkérdés most nem akadály, és minden pasi full lóvés. A lányok akkor is mindig a kőbunkó tapló tinókat választják, aztán meg sírnak hogy milyen szemét a pasi...
2012. jan. 31. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mert a kicsit agresszív, határozott, jó szövegű, állatias, ösztönös, kigyúrt pasik férfiasabbak, mint az anyuci pici fia típusúak


ha meg a kisfiús, emos, félrenyalt hajú, vázna, 45 kilós fiúkkal járunk, akkor meg az a bajuk a többieknek


17/L

2012. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ha azt mondanám, hogy ez még csak általánosságban sem igaz, akkor úgyis le lennék hurrogva, hogy milyen képmutató vagy...


a bunkó tapló az meg tök relatív. pl lehet, hogy egy srác a haverok előtt tényleg tapló, meg játssza magát, de a barátnőjével meg egy angyal... ismertem ilyet.

2012. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy magabiztos, meg az, hogy bunkó két külön fogalom.

Ég és Föld!

Ha valaki tudja a saját erősségeit, de a hibáit is, az magabiztos.

Ha csak szépnek-jónak-tökéletesnek látja magát az beképzelt.

Aki bunkó, az meg bunkó.

A bunkóság nem vonzó, egyszerűen csak bunkóság, amitől normális nő iszonyodik.

Nem vonzó és nem menő a nőket pocskondiázni "poénból", beszólogatni, mondván: "Nem baj, ha nem gondolkodsz, hiszen Nő vagy"!

Ez egy lenéző, idióta dolog, és a fickó csak magát járatja le ezzel.

Egy szó, mint száz: nem vonzó a bunkóság egy cseppet sem!

Kivéve, ha valaki mazochista, és szereti, ha alázzák.

Az más ügy.

Aki meg határozott, vagy magabiztos az nem tapló.

Egyszerűen határozott, és kész.

2012. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ragyabéla, te mekkora egy csíra vagy! :D
2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Macs1209 ***** válasza:

Az alfahím viselkedéshez közelebb áll, mint a visszahúzódó típus. A nők nagy százaléka alfahímet keres. Genetika. Amelyik nő pedig nem, azzal nem fogsz találkozni,

vagyis kevés az esély rá, mert nem egy az érdeklődési körötök.

2012. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert férfit keresnek és nem papucsot, meg melegeket. Ezek természetes ösztönök. Férfiként jobb esetben Te sem igénytelenkedős lányokat keresel.
2012. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a falkában is az erősebb farkas ba*szzik...
2012. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A nők azt akarják, hogy változzanak értük, ha már nincs mit változni, akkor is kitalálnak valamit. Mondják sokan, hogy a Bélus akkora szemét, de ha megváltozna ajjaj3× jobban imádnám, mint most! Ez egy tévképzet, ami úgy keletkezik, hogy bemeséli magának az ember, hogy a párja meg fog változni, csak miatta és akkor tökéletes lesz. Pedig sosem fog! Én is hittem vagy 2 évig, aztán koppantam, hogy sosem fog megváltozni. Láss csodát igazam volt, azóta csak rosszabb, mondjuk csak távolról figyelgetem néha-néha mi hülyeségeket csinál. :)
2012. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami túl egyszerű akkor nem kell mert nem kelti fel a lányok érdeklődését.Visszont ha valaki túl kemény és van hozzá egy lekezelő módora is az teljesen leveszi a csajokat a lábárol.Ugy gondolják hogy egy "ilyen" jó pasit mint az általad felvázolt kőbunko nehéz találni.Igy aztán futnak is rendesen utánuk aztan minél jobban ellenáll a pasi, szándékosan annál jobban megalázkodnak.
2012. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes megfigyelésre jutottam... eddig kedves voltam, előzékeny stb, szóval tipikus jófiú, egy csaj sem jött össze, senkinek sem kellettem... Mióta változott a stílusom, azaz kissé "egós" lettem, beszólások a csajoknak, 2 barátnőm is lett párhuzamosan, és a 3. most alakul... azért ez nem lehet véletlen.
2012. febr. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!