Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek úgy egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy egy fiúval, ha "csak" az nem tetszik benne, h. cigizik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is bagózok sajnos, de egy randin eszembe nem jutna rágyújtani. Sőt lehet, hogy aznap egyáltalán, hogy ne legyen büdös az arcom.
2012. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha közlöd vele, hogy zavar a füst, és mégis rágyújt, akkor egy barom.
2012. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Az én barátom is vigizik, tobb mint egy éve vagyunk egyutt; az elején kérdezte, hogy zavar...mondtam nem! Hajlando lett volna leszokni rola, de engem nemzavart, igyhát a mai napig is cigizik, e én ilyennek szeretem, elfogadom ugy ahogy van... amugy meg nem az anyja vagyok, hogy megszabjak neki dolgokat, hanem a társa! 18/L
2012. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
CIGIZIK* bocsi
2012. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Zavar a cigifüst: ha megkéred nem fog rágyújtani ha együtt vagytok. ha igen, akkor büdös paraszt, tárgytalan.


Ha zavar a cigiszag... 2 osztálytársam is cigizik, de csak közvetlen utánuk mondanám meg, hogy cigiztek. Fél órával később nekikis "ugyanolyan illatuk" van. Lehet úgy szívni a cigit, hogy ne legyél büdös. Nem napi egy dobozzal, de egykettőt el lehet.


Én is próbáltam már leszokni, de mindig feladtam. Egyszerűen nem találtam értelmes indokot. Egy lányért viszont bármikor menne.., a te esetedben se kizárt, ha tényleg tetszenél neki.


Ted is a feleségével való megismerkedés után 2 héttel szokott le...:)

2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is dohányzok, a barátnőm sem szereti a füstöt és a cigiszagot, de azt mondta egyáltalán nem érzi rajtam. Még akkor sem mikor megcsókolom.
2012. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fiúval nem jönnék össze, de bagós lánnyal sem.
2012. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A továbbiakban már nem fogom olvasni az erre a kérdésemre érkező kommenteket, úgyh. bocsi, ha nem írok vissza.
2012. febr. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!