Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Játszadozik vagy nem mer lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszadozik vagy nem mer lépni?

Figyelt kérdés

szinte mindig hazahoz kocsival...minden nap talizunk és nagyon jól elvagyunk...

"beszólogat" kétértelmű dolgokat, szóval kicsit szivatjuk egymás fejét...mint az ovisok :D

bókol, hogy szép a szemem, meg megölel...etc...

de nem tudom hogy akkor most nem mer lépni vagy nem is akar semmit


2009. máj. 31. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Sztem egyértelmű, hogy csak szórakozik veled. ha nem merne lépni, akkor nem ölelgetne, meg incselkedne veled.
2009. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak hulyul.jo baratnak tekint de szerintem csak ennyi.
2009. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit félénk a srác. Talán arra vár, hogy Te kezdeményezz. Most nem azt mondom, hogy smárold le, mert ha ő mégsem akarja könnyen "elveszítheted". Próbálj beszélni vele erről. Vagy ha már úgyis beszólogattok egymásnak, olyat szólj be neki, amiben kimondod a valódi érzelmedet felé. A reakciójából, válaszából meg le lehet szűrni az ő gondolatát. Sok sikert hozzá!
2009. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


azért remélem hogy nem csak játszadozik. közös haverunk is azt mondta hogy szte akar vmit, de nem tudom hogy mit higyjek...:S

2009. máj. 31. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg olyan helyzetet kialakítani, hogy egyértelművé váljon a dolgot! Hát érj hozzá minél gyakrabban, ha dumáltok, mintha csak gesztikulálnál, magyaráznál, érintsd meg pillanatokra a karját, térdét. Majd látod a reakciókat! Vagy kérdezd meg tőle, ha már úgyis szoktatok elmélkedni, hogy milyen lány az ideálja (hátha olyat ír le, mint amilyen te vagy)! :)
2009. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez fura mert pont hogy ő szokta ezt hogy hozzáér a karomhoz, combomhoz hogyha ülünk egymás mellett és dumálunk...:)
2009. máj. 31. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem le akar fektetni :)
2010. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sikerült már neki!

mert összejöttünk azóta és lassan már 9 hónapja vagyunk együtt :)

2010. júl. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!